W znanym już cyklu „Filmowe Piątki”, projekcie Obornickiego Ośrodka Kultury odbyło się już kilka projekcji filmowych, w tym projekcja filmu niemego z podkładem muzycznym granym na żywo.
Zapraszamy dzisiaj na koncert kolęd na godzinę 18:00 do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Obornikach. Jest to VIII Koncert Kolędowy „Zaśpiewajmy Jezuskowi”.
Od kilku lat słyszymy o ogromnych sukcesach rogozińskiej Niezależnej Grupy Filmowej H2O, jednak trudno było się zapoznać z ich twórczością. Dzisiaj będzie można zobaczyć jeden z ich filmów!