Podróże eoborniki

Ile kosztuje wypożyczenie auta na wakacje? Sprawdź, czy to się opłaca!

  • Artykuł sponsorowany

Lato daje o sobie znać. W okresie urlopowym każdy z nas szuka okazji, żeby na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i dać się ponieść pozytywnym emocjom, związanym z podróżowaniem. Niestety, nie każdy posiada swoje cztery kółka, albo nie zawsze nadają się one do dalekich wyjazdów. Samochody do wypożyczenia to wówczas jedna z opcji. Czy opłacalna? Sprawdźmy ile kosztuje wynajem samochodu na wakacje, by się o tym przekonać!

Niezapomniany rejs dla młodzieży z PuntoVita

  • Artykuł sponsorowany

Szkoła Żeglarstwa PuntoVita zaprasza na rejsy po Mazurach dla młodzieży. Jeśli szukasz pomysłu na wakacje dla nastolatka, to obóz żeglarski jest idealnym pomysłem. Podczas rejsu młodzi ludzie zdobędą nowe umiejętności, instruktorzy żeglarstwa nauczą uczestników podstaw żeglarstwa i zapewnią mnóstwo atrakcji. Na rejsach nie ma czasu na nudę, załogi jachtów szybko integrują się ze sobą i dobrze się bawią. Już teraz dołącz do załogi PuntoVita!

Kaszubskie Spa - miejsce, które trzeba odwiedzić

  • nadesłane do eobornik (ea)

Jesień już dawno przestała być okresem, gdy większość osób przebywa w domu i nigdzie się nie wybiera. Obecnie mnóstwo osób decyduje się na wyjazd właśnie w tym czasie. Niektórzy decydują się uciec przed jesienną aurą i wybierają egzotyczne kierunki.

Hotel na poznańskich Jeżycach

  • Artykuł sponsorowany

Jeżyce jako jedna z najciekawszych dzielnic Poznania, ma wiele do zaoferowania. Tutaj różnorodność architektoniczna przeplata się z bogatą ofertą kulturalną i atrakcjami, które warto zobaczyć. Hotel Gaja na Jeżycach, usytuowany nieopodal dworca, jest idealną lokalizacją dla każdego, kto chce zobaczyć najpiękniejsze oblicze Poznania.

Jaki hotel powinniście wybrać odwiedzając Gdańsk?

  • Artykuł sponsorowany

Tym, czym turystycznie przyciąga do siebie Gdańsk, jest swobodny dostęp do morza, atrakcje oferowane przez miasto i jedyny w swoim rodzaju klimat. Chcąc jednak w pełni nacieszyć się pobytem w tym miejscu, przyda się spędzenie tam choć kilku dni. Dlatego nie obejdzie się bez rezerwacji noclegu w hotelu.