fbpx

Podróże eoborniki

Wybierasz się na upragnione wakacje? Zobacz, jaki mobilny nocleg powinieneś wybrać!

  • nadesłane do eobornik (af)

Popularność krajowych oraz międzynarodowych wycieczek wśród Polaków rośnie z roku na rok. Zdecydowana większość z nich wymaga znalezienia wygodnego miejsca noclegowego. W takim przypadku pomocną dłoń wyciągają przyczepy kempingowe, kampery oraz domki holenderskie. Po które rozwiązanie warto sięgnąć, jeżeli chce się połączyć najwyższy poziom wygody z mobilnością? Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika i wyjedź na wakacje życia!

Czytaj więcej...

Jak zaplanować wypoczynek marzeń?

  • MP

Zimowa aura w Polsce nie rozpieszcza, dlatego coraz częściej decydujemy się na zimowy odpoczynek za granicą. Gwarancja dobrej pogody, dłuższe, słoneczne dni i dodatnie temperatury sprawiają, że Polacy masowo wyjeżdżają na południe Europy. Czy każdy może pozwolić sobie na taki wyjazd? I wakacje zimą muszą być drogie? Podpowiadamy, jak zaplanować wymarzony urlop pod palmą.

Czytaj więcej...

Team building, czyli integracja firmowa, budująca zespół

  • Artykuł sponsorowany

Zespół to nie tylko morze pomysłów, wiedzy i wymiany doświadczeń. To przede wszystkim ludzie, nawiązujący ze sobą specyficzna więź i działający na wspólny sukces. Dlaczego team building jest tak ważny w każdej firmie? Jak zorganizować integrację, która jeszcze bardziej umocni Twój zespół w dążeniu do zamierzonych celów?

Czytaj więcej...

Ile kosztuje wypożyczenie auta na wakacje? Sprawdź, czy to się opłaca!

  • Artykuł sponsorowany

Lato daje o sobie znać. W okresie urlopowym każdy z nas szuka okazji, żeby na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i dać się ponieść pozytywnym emocjom, związanym z podróżowaniem. Niestety, nie każdy posiada swoje cztery kółka, albo nie zawsze nadają się one do dalekich wyjazdów. Samochody do wypożyczenia to wówczas jedna z opcji. Czy opłacalna? Sprawdźmy ile kosztuje wynajem samochodu na wakacje, by się o tym przekonać!

Czytaj więcej...