fbpx

Podróże eoborniki

Top 5 destynacji na wakacje pod żaglami na Morzu Śródziemnym!

  • nadesłane do eobornik

Lubisz morze i żeglarstwo? W takim razie wakacje pod żaglami to naprawdę coś dla Ciebie. Czy wiesz, że nie jest konieczne posiadanie dużego doświadczenia, aby spełnić swoje marzenia o urlopie na pokładzie? Nie wiesz gdzie panują najlepsze warunki? Przewijaj w dół i sprawdź najlepsze destynacje na żagle na Morzu Śródziemnym!

Czytaj więcej...

Capri i Ischia - wycieczki do Włoch 2021

  • Artykuł sponsorowany

Malownicze i ekskluzywne Capri to wymarzone miejsce na piękne luksusowe wakacje zarówno dla tych, którzy poszukują beztroskiego relaksu przy hotelowym basenie, jak i dla miłośników zwiedzania wybrzeża Amalfi oraz aktywności wodnych.

Czytaj więcej...

Jak zaplanować wypoczynek marzeń?

  • MP

Zimowa aura w Polsce nie rozpieszcza, dlatego coraz częściej decydujemy się na zimowy odpoczynek za granicą. Gwarancja dobrej pogody, dłuższe, słoneczne dni i dodatnie temperatury sprawiają, że Polacy masowo wyjeżdżają na południe Europy. Czy każdy może pozwolić sobie na taki wyjazd? I wakacje zimą muszą być drogie? Podpowiadamy, jak zaplanować wymarzony urlop pod palmą.

Czytaj więcej...

Wybierasz się na upragnione wakacje? Zobacz, jaki mobilny nocleg powinieneś wybrać!

  • nadesłane do eobornik (af)

Popularność krajowych oraz międzynarodowych wycieczek wśród Polaków rośnie z roku na rok. Zdecydowana większość z nich wymaga znalezienia wygodnego miejsca noclegowego. W takim przypadku pomocną dłoń wyciągają przyczepy kempingowe, kampery oraz domki holenderskie. Po które rozwiązanie warto sięgnąć, jeżeli chce się połączyć najwyższy poziom wygody z mobilnością? Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika i wyjedź na wakacje życia!

Czytaj więcej...