fbpx

Podróże eoborniki

Trójmiasto – polska perełka nad Bałtykiem

  • Artykuł sponsorowany (PU)

Trójmiasto to jedna z najciekawszych aglomeracji w naszym kraju. Łącząc trzy, bardzo różne od siebie miasta, Trójmiasto jest świetnym miejscem tak na krótki wypad, jak i na dłuższe wakacje.

Czytaj więcej...

6 najlepszych kierunków wakacyjnych

  • Artykuł sponsorowany

Marzysz o niezapomnianych wakacjach, podczas których wypoczniesz, a jednocześnie poznasz nową kulturę i zobaczysz niezwykłe krajobrazy? Jeśli tak, to nie przypadek, że czytasz ten tekst. Biuro turystyczne Coral Travel przygotowało top 6 najlepszych kierunków na wakacje, które sprawą, że będziesz długo je wspominać.

Czytaj więcej...

Last minute – 5 powodów, dla których warto

  • Artykuł sponsorowany

Wielu osobom wakacje last minute kojarzą się z tanimi, mało atrakcyjnymi wycieczkami za pół ceny, na które nikt nie chce jechać. Jednak prawda okazuje się zupełnie inna! Ten mit można od razu schować do lamusa.

Czytaj więcej...

Weekend nad jeziorem – gdzie warto wyjechać na krótki urlop?

  • Artykuł sponsorowany

Krótki urlop to świetna forma wypoczynku, gdyż umożliwia nam doładowanie baterii i zapewnia przerwę od codzienności, jednocześnie nie wymagając zbyt wielu wyrzeczeń czy długiego planowania. Wystarczy zarezerwować hotel i wyjechać w nieznany nam zakątek Polski, by cieszyć się słońcem, pięknymi wieczorami w ciszy czy różnymi atrakcjami, do których nie mamy dostępu na co dzień.

Czytaj więcej...