fbpx

Nasze hobby

Co to jest DOG PULLER?

  • Pamela

DOG PULLER to psi sport oparty na ćwiczeniach z wykorzystaniem PULLERA, zabawki dla psa stworzonej przez Sergieja Shkota.

Czytaj więcej...

Niedrogie i sprawdzone akcesoria wędkarskie dla początkujących wędkarzy

  • Artykuł sponsorowany

Zaopatrzenie się w podstawowy sprzęt wędkarski i akcesoria jest niezbędne, aby czerpać pełnię satysfakcji z łowienia ryb. Wszystkich początkujących wędkarzy, którzy planują rozpoczęcie swojej przygody z wędkowaniem, czeka więc kompletowanie wszystkich najważniejszych akcesoriów. Na co zwracać uwagę przy ich zakupie i gdzie zaopatrzyć się w sprzęt i akcesoria wędkarskie w dobrej cenie?

Czytaj więcej...

Czy w XXI wieku warto zbierać monety?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Zbieranie monet, a więc numizmatyka, jest zadaniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Piękne kolekcje od wieków były utrzymywane przez najbardziej możnych tego świata, a każda starodawna moneta, która coś za sobą niesie jest również wartością historyczną. Jednak taka pasja nie jest przesadnie popularna wśród młodych dzisiejszych czasów. Czy słusznie? Warto zastanowić się czy w dobie internetu warto zbierać monety.

Czytaj więcej...

Czy znasz rodzaje kawy?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Kawa to aromatyczna opowieść o wielu smakach. Kusi, rozkochuje, wdzięczy się i podbija serca. Postanowiliśmy więc przygotować artykuł o najważniejszych gatunkach kawy. Jaki cieszy się największą popularnością? Który jest intensywny, a który wpada w łagodniejsze tony? Podpowiadamy!

Czytaj więcej...

Unikalna fotografia reklamowa

  • tekst sponsorowany

Mówi się, że każdy produkt jest na sprzedaż – i pewnie to prawda, tylko jak przedstawić daną rzecz czy usługę, by zwróciła na siebie zainteresowanie odbiorców?

Czytaj więcej...

Jak wybrać idealnego fotografa ślubnego?

  • tekst sponosowany

Dostaliście namiary na świetnych fotografów od znajomych, kuzynka poleciła Wam swojego sąsiada, a w sieci znaleźliście mnóstwo ofert. Którego z nich wybrać? Zdradzamy, jak wybrać najlepszego fotografa na Wasz ślub!

Czytaj więcej...