fbpx

Święta, rocznice - eoborniki.pl

Personalizowane prezenty – 5 powodów, dla których warto je wybrać

  • Artykuł sponsorowany

Zastanawiasz się nad tym, jaki upominek zrobić najbliższym albo znajomym z pracy? Jedną z najciekawszych opcji są personalizowane prezenty – a więc takie, które współtworzysz. Jak? Dodając do nich fotografię, napis i dodatkowe elementy – tak, aby nabrały wyjątkowego znaczenia dla osoby obdarowywanej – tworzysz coś niepowtarzalnego i nadajesz zwyczajnym akcesoriom „magii”. Czy zatem warto? Jak najbardziej tak! A oto kilka dodatkowych argumentów, które mogą Cię przekonać.

Czytaj więcej...

Polskie zwyczaje świąteczne – Boże Narodzenie po polsku

  • tekst sponsorowany

Tradycje bożonarodzeniowe mają w Polsce bardzo duże znaczenie. Zwyczaje te są pielęgnowane i przekazywane z pokolenia na pokolenie, by wciąż mogły nadawać obchodom świąt uroczysty, rodzinny charakter. Co ciekawe, niektóre z nich nie występują w żadnym innym kraju – nie odnajdziemy ich nawet u naszych najbliższych europejskich sąsiadów.

Czytaj więcej...

Co zrobić, aby św. Mikołaj odpisał na list?

  • tekst sponosowany

Magię świąt można zbudować na wiele sposobów. Tworzą ją między innymi dekoracje bożonarodzeniowe, kolędy, a także wspólne wybieranie prezentów. Ci najmłodsi swoje zamówienie na prezent bardzo często przesyłają w formie listu do świętego Mikołaja. Jeżeli chcesz, to w tym roku twoje dziecko otrzyma nie tylko prezent, ale też prawdziwą niespodziankę, czyli odpowiedź od Mikołaja. Będzie to znakomita zapowiedź zbliżających się świąt!

Czytaj więcej...