Skip to main content

ŚwiętaMaj 1, 2023

Dzień Flagi

2 maja obchodzimy Dzień Flagi oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.

Gru 16, 2022

W tym roku catering świąteczny wyjątkowo popularny

Polacy coraz chętniej decydują się na świąteczny catering, bo samodzielne przygotowanie wigilijnych posiłków dla całej rodziny jest niezwykle czasochłonne. Dodatkowo zamówienie gotowych porcji dla konkretnej liczby osób może być także bardziej opłacalne cenowo. – Wystartowaliśmy na początku grudnia ze sprzedażą posiłków na wigilię i mamy większy ruch niż rok temu – mówi kucharz Tadeusz Müller. To też oznacza, że coraz więcej osób zamawia dania wegańskie, bo takie oferuje jego firma cateringowa Dieta Z L...

Paź 26, 2022

Oryginalne dekoracje na Boże Narodzenie

Grudzień jest miesiącem, podczas którego możemy obserwować wyjątkowo przystrojone budynki i pomieszczenia, co podkreśla wyjątkowy charakter tego okresu – czy zaplanowaliście już, jak przystroicie własny dom? Chociaż tradycyjne ozdoby są piękne, chcielibyśmy Was zainspirować do wykorzystania odrobinę innych elementów wystroju. Poznajcie proponowane przez nas oryginalne dekoracje na Boże Narodzenie!

Maj 7, 2022

25 lat minęło jak jeden dzień! Jak należycie świętować srebrne gody?

Miłość jest niesamowitym uczuciem, które czyni człowieka o wiele szczęśliwszym i spełnionym. Dlatego tak hucznie świętuje się każdą rocznicę. Jednak na szczególne świętowanie zasługują te zaokrąglone, jak czterdziesta czy właśnie dwudziesta piąta, zwana srebrnymi godami.

Sty 5, 2022

Orszak Trzech Króli w Ryczywole

Stowarzyszenie Alebabbki i Czynni Rodzinni wraz z Parafią p.w.św Mikołaja w Ryczywole zapraszają do udziału w orszaku Trzech Króli w Ryczywole.

Gru 14, 2021

Idzie nowe!

Jeśli witać Nowy Rok, to najlepiej w zupełnie nowym obiekcie, który od kilku miesięcy kreuje nowy poziom imprez, obsługi, jakości dań i gościnności.

Maj 2, 2021

Dzisiaj kolejny dzień flagi.

To bardzo miłe uczucie gdy przejeżdża się przez Polskę 2 maja i widzi się tyle "biało -czerwonych". A czy na Twoim domu powiewa flaga narodowa?