Moto eoborniki.pl

Jaka kamera samochodowa będzie najlepsza na wakacje

  • Artykuł sponsorowany

W sezonie urlopowym, ludzie często decydują się na podróż w upragnione miejsce wypoczynku samochodem. Jest to dla niektórych tańsze rozwiązanie niż na przykład podróż samolotem oraz pozwala na zabranie dowolnej ilość bagażu. By dodatkowo zabezpieczyć samochód na terenie obcego kraju i tym samym zwiększyć własny komfort, warto zaopatrzyć się w kamerkę samochodową. Doradzamy, jaki model najlepiej sprawdzi się w podróży i na co należy zwrócić uwagę.

Jak kupować części samochodowe?

  • Artykuł sponsorowany

Wybór miejsc, w których można kupić części samochodowe jest całkiem duży: sklepy motoryzacyjne, zaprzyjaźniony mechanik oraz - oczywiście - internet. Ta ostatnia wersja w wielu przypadkach może okazać się najkorzystniejsza zarówno jeśli chodzi o ceny, jak i asortyment, należy jednak dobrze sprawdzić źródło. Dokonując zakupu w miejscach niesprawdzonych, można tylko niepotrzebnie stracić pieniądze.

Krótki poradnik jak poznać, że czas na wymianę akumulatora

  • Artykuł sponsorowany

Akumulator to część samochodu, której trwałość wyliczana jest na kilka lat. W rzadkich przypadkach i idealnych warunkach może on nam wystarczyć na kilkanaście lat. W zależności od naszych preferencji możemy go wymieniać prewencyjnie, kiedy zauważymy niepokojące objawy lub dopiero wtedy, gdy odmówi nam posłuszeństwa. Dowiedz się, jakie są symptomy psującego się akumulatora.

Części samochodowe dla mechaników - gdzie kupić?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Problem z dostarczeniem potrzebnych części to jeden z większych koszmarów każdego mechanika. Przez brak potrzebnych zamienników wydłuża się czas nie tylko naprawy popsutej maszyny, ale też czas prac, w których zepsuta maszyna jest niezbędna na przykład prace budowlane z użyciem koparki, koparko-ładowarki lub mini koparek. Co więc robić, aby uniknąć presji czasu z każdej możliwej strony?

Kradzież samochodu a odszkodowanie

  • Artykuł sponsorowany

Mimo tego, że w dzisiejszych czasach większość samochodów posiada nowoczesne zabezpieczenia, a właściciele aut parkują swoje pojazdy w garażach, wciąż dochodzi do częstych kradzieży. Jak w takiej sytuacji zadbać o satysfakcjonujące odszkodowanie, które pokryje powstałe straty?

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie autocasco?

  • tekst sponsorowany

Ubezpieczenie autocasco należy do dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych, które jednak wybierane są przez wielu kierowców w Polsce. Według danych Polskiej Izby Ubezpieczeń na koniec 2017 roku liczba takich polis wynosiła 6,37 mln. Dlaczego tak wielu kierowców decyduje się na zakup tego ubezpieczenia? Jakie kryteria decydują o tym, że posiadacze pojazdów wybierają tę polisę?