fbpx

Moto eoborniki.pl

Europejski dzień bez ofiar śmiertelnych na drogach

  • Instytut Transportu Samochodowego

W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności prowadzona jest kampania pod nazwą ROADPOL Safety Days. Podczas tej akcji funkcjonariusze z całej Europy mobilizują siły, by poprzez zwiększony nadzór nad zachowaniem kierowców zapobiegać drogowym tragediom. Czytaj więcej...

Dlaczego samochody hybrydowe to przyszłość motoryzacji?

  • Artykuł sponsorowany

Kiedyś możliwość zobaczenia samochodów hybrydowych na polskich drogach była niemal ekskluzywna, a dziś jest dostępna tak naprawdę dla każdego. Powodem jest naturalnie zmiana specyfiki ich produkcji i coraz częstsze dostrzeganie zalet tego typu bolidów, zwłaszcza w kontekście ekologii. Dziś wyjaśnimy, dlaczego hybrydą są przyszłością motoryzacji! Czytaj więcej...

Kupujesz samochód? Nie zapomnij też o odpowiednich narzędziach

  • Artykuł sponsorowany

Jeżeli uważasz, że samochód powinien być serwisowany i naprawiany w specjalistycznym serwisie przez wykwalifikowanych fachowców, to masz rację. Niemniej jednak nie powinieneś w pełni polegać na innych ludziach. Sytuacja na drodze jest dynamiczna i często zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, w wyniku których twój pojazd może ulec uszkodzeniu. W związku z tym, każdy kierowca powinien mieć w samochodzie pewien prosty zestaw narzędzi oraz przedmiotów, które mogą mu się przydać w różnych okolicznościach.

Czytaj więcej...

Atrakcyjny wynajem busów

  • Artykuł sponsorowany
fot. materiały prasowe

Wypożyczalnia samochodów wielu osobom kojarzy się z autami osobowymi. Tymczasem okazuje się, że równie sporą popularnością cieszy się wynajem busów. Taki środek transportu również może być nam potrzebny. Dlatego przygotowaliśmy artykuł, w którym wskażemy sytuacje, w jakich może przydać nam się wynajem busa. Przedstawimy także największe zalety takiej oferty.

Czytaj więcej...

Z jakimi karami wiąże się brak ważnego ubezpieczenia OC?

  • Artykuł sponsorowany

Szacuje się, że po polskich drogach porusza się około 100 tys. pojazdów nieposiadających obowiązkowego ubezpieczenia OC. Ich właściciele sporo ryzykują. Kara za brak ważnego ubezpieczenia OC wzrosła w 2020 roku, a w kolejnych latach szykują się kolejne podwyżki. Ile zapłacą kierowcy za to przewinienie? Jak znaleźć korzystne ubezpieczenie OC w niskiej cenie i nie ponosić zbędnego ryzyka?

Czytaj więcej...