Moto eoborniki.pl

Platformy rowerowe odpowiedzią na wszystko!

  • nadesłane do eobornik (ea)

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a zaraz po nich wyjątkowo długi weekend majowy. Warto już teraz pomyśleć o tym, co zrobimy w te pierwsze, wiosenne dni roku. Może mała wycieczka rowerowa? Ale najpierw należy się do niej odpowiednio przygotować!

Ranking tarcz hamulcowych

  • tekst sponsorowany

Niedawno pojawił się u nas kompletny ranking klocków hamulcowych. To jednak niejedyna część, na którą warto zwrócić uwagę podczas wyborów związanych z samochodem. Ważny będzie także odpowiedni wybór tarcz. Dzisiaj przedstawiamy ranking tarcz, który powstał w oparciu o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz subiektywne odczucia naszych specjalistów.

Prawo jazdy kat. B - praktyczne porady jak zdać egzamin

  • tekst sponsorowany

Jeśli zdecydowaliście się zainwestować w kurs na prawo jazdy, to bardzo dobra decyzja. Niestety sama obecność w szkole jazdy i dobre chęci nie wystarczą – przed wami trudne zadanie. Chodzi o dwuetapowy egzamin na prawo jazdy. Cieszy się on złą sławą i stosunkowo niskim wskaźnikiem zdawania, jednak nie ma co popadać w przesadny pesymizm. Na podstawie obserwacji świeżo upieczonych posiadaczy prawa jazdy przygotowaliśmy mini poradnik dla kandydatów na kierowców!