Technologia eoborniki.pl

Jaki serwer wybrać?

  • Artykuł sponsorowany

Zakładanie strony internetowej wiążę się z pytaniami o to, jaki serwer będzie najlepszy, jak duży będzie jego koszt, ile transferu i przestrzeni będzie potrzebne do powstania strony i jakie kłopoty może zwiastować wybór domeny. Na żadne z tych pytań nie ma prostej odpowiedzi, co nie znaczy, że niemożliwy jest wybór idealnie dostosowany do potrzeb i możliwości.

Rodzaje węży technicznych

  • nadesłane do eobornik (ea)

Węże techniczne są alternatywą dla rurociągów. Są to elastyczne elementy, którymi można transportować różnego typu materiały – ciecze, gazy i czynniki stałe. Węże różnią się między sobą konstrukcją oraz materiałem wykonania.

Naprawa Iphone - szybko, uczciwie i skutecznie

  • Artykuł sponsorowany

Naprawa iPhone powinna być wykonywana przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, co robią. Powierzając swój telefon w nieodpowiednie ręce, narażamy go na szereg niebezpieczeństw, z których istnienia często nie zdajemy sobie nawet sprawy. Nie ryzykuj i postaw na solidny serwis, dla którego naprawa urządzeń Apple nie stanowi żadnego wyzwania.

Apple Pay – które telefony Apple są kompatybilne z mobilną płatnością?

  • Artykuł sponsorowany

Coraz więcej z nas przekonuje się do płatności mobilnych i elektronicznych. Gotówka wychodzi z obiegu, a klienci banków chętniej testują nowe rozwiązania. Młodsi użytkownicy, zachęcani reklamami, rezygnują nawet z kart płatniczych, wybierając płatność telefonem. Apple Pay hula w Polsce już od roku, Blik zalewa kolejnymi reklamami. Co jednak z posiadaczami starszych modeli Apple? Czy osoby mające iPhone 5s skorzystają z Apple Pay? Sprawdzamy!