fbpx

Technologia eoborniki.pl

Pożądane zawody w branży IT

  • Artykuł sponsorowany

Branża IT wciąż jest jedną z najbardziej przyszłościowych gałęzi rynku. Obecnie na niektóre zawody popyt wciąż przewyższa podaż, dlatego decydując się na tego typu ścieżkę zawodową, na pewno szybko otrzymasz intratną propozycję zatrudnienia. Wśród szczególnie pożądanych profesji warto wymienić specjalistów od cyberbezpieczeństwa, aplikacji biznesowych czy od IoT. Czytaj więcej...

Świat potrzebuje baterii. Trzeba jednak korzystać z nich odpowiedzialnie

  • Mateusz Patoła -Amest
foto: Pixabay

18 lutego obchodzony był Dzień Baterii. To urządzenia, które towarzyszą nam w wielu sferach życia. Bez ich istnienia trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie i rozwój chociażby przemysłu motoryzacyjnego. Warto jednak pamiętać, że nawet najnowocześniejsze ogniwa oprócz przynoszenia niewątpliwych korzyści, mogą stanowić niebezpieczeństwo dla środowiska. Dlatego tak ważne jest ich racjonalne wykorzystywanie.

Czytaj więcej...

Jak dbać o telefon komórkowy? - kilka prostych trików

  • nadesłane do eobornik (ea)

Prawie nikt nie wyobraża sobie dziś życia bez telefonu komórkowego. To urządzenie zastępuje m.in. aparat, odtwarzacz MP3, pozwala odbierać połączenia i wiadomości tekstowe. Dzięki dostępowi do Internetu można bardzo szybko znaleźć niezbędne informacje. Skoro telefon komórkowy odgrywa tak ważną rolę w naszym życiu, warto pomyśleć o jego właściwej ochronie.  

Czytaj więcej...

Piła taśmowa Bomar EasyCut 275.230 DG - dlaczego warto kupić?

  • Artykuł sponsorowany

Bomar EasyCut 275.230 DG to ręczna przecinarka taśmowa o wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniu. Model ten wykorzystać można we wszystkich realizacjach, które wymagają zachowania wysokiej wydajności oraz długiego okresu użytkowania maszyny. W przypadku tej przecinarki opuszczanie ramienia odbywa się grawitacyjnie poprzez ciężar własny. Prędkość opuszczania reguluje hydrauliczny silnik, a podnoszenia ramienia również następuje ręcznie. Dlaczego warto zdecydować się na zakup tego modelu?

Czytaj więcej...