fbpx

Technologia eoborniki.pl

FOTOWOLTAIKA OPŁACALNA JAK NIGDY!

  • Artykuł sponsorowany

Polacy pokochali Panele Słoneczne. Dotacja ,,Mój Prąd” 5000 zł oraz Ulga Termomodernizacyjna – czynniki przyspieszające zwrot inwestycji.

Czytaj więcej...

Fotowoltaika w Polsce - najważniejsze informacje

  • Artykuł sponsorowany

Inwestycja w odnawialne źródła energii (OZE) w Polsce skupia się głównie na fotowoltaice. Instalacje domowe z roku na rok generują coraz więcej energii. Według raportu "Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2020" Instytutu Energetyki Odnawialnej domowe instalacje stanowią 70% źródeł fotowoltaicznych, a obrót rynku fotowoltaicznego na koniec roku może być bliski 5 mld złotych. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie fotowoltaiką będzie wciąż rosnąć.

Czytaj więcej...

Odnawialne źródła energii – wytwarzaj swój własny prąd

  • Artykuł sponsorowany

Od wielu lat mówi się o istocie odnawialnych źródeł energii. Temat ten staje się tylko ważniejszy w obliczu postępującego kryzysu klimatycznego i nadchodzącego kryzysu energetycznego. Krajobraz zmienia się diametralnie, a wraz z nim musi ulec zmianie także nasze myślenie o energetyce. Czas, byśmy to my sami przejęli kontrolę nad produkcją prądu dla siebie.

Czytaj więcej...

Kiedy warto skorzystać z podsłuchu telefonu?

  • Artykuł sponsorowany (tip)

 

Zdaniem wielu osób podsłuchiwanie czyjegoś telefonu nie powinno mieć miejsca, gdyż wiąże się to z brakiem zaufania oraz szacunku do prywatności. Jednocześnie jest wiele sytuacji, gdy nowoczesny podsłuch na telefon jest nie tylko uzasadniony, a wręcz wskazany.

Czytaj więcej...

Bartłomiej Misiewicz: Innowacyjne technologie są zgodne z moimi zainteresowaniami.

  • newseria.pl

Kilka tygodni temu wystartowała firma 3D Infinity, której właścicielem jest znany ze sceny politycznej Bartłomiej Misiewicz.  Jego zdaniem szerokie zastosowanie druku przestrzennego sprawia, że staje się on coraz bardziej popularny. Za pomocą drukarek 3D możliwe jest bowiem projektowanie i konstruowanie zaawansowanych prototypów urządzeń oraz maszyn. – To branża przyszłości – podkreśla Bartłomiej Misiewicz. Czytaj więcej...

Co warto wiedzieć o kole dwumasowym?

  • tekst sponsorowany

Koło dwumasowe to nowoczesna wersja koła zamachowego. Obecnie w nowych pojazdach niemal zawsze miejsce klasycznego koła zamachowego zajmuje właśnie tak zwana dwumasa. Jest to element, który pełni bardzo ważną funkcję, a jego niesprawność w zasadzie uniemożliwia dalszą jazdę. Warto zatem dbać o koło dwumasowe i wiedzieć, jak o nie zadbać, aby pracowało sprawnie jak najdłużej.

Czytaj więcej...