Turystyka eoborniki.pl

Zwiedzamy nasz powiat i resztę świata na rowerze, na pieszo, balonem, żaglówką, itd... zawsze z uśmiechem na twarzy. Ciekawostki turystyczne, relacje z wypraw.

Jaki wybrać plecak na podróże małe i duże? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę!

  • Artykuł sponsorowany

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny, co oznacza większe i mniejsze podróże. Niezależnie jednak od tego, czy wybieramy się na górski szlak, czy mamy w planach zwiedzanie miasta, niezbędny jest nam do tego plecak. Wygodny, odpowiednio pojemny i funkcjonalny. Szczególnie na krótsze wypady świetnie sprawdzą się plecaki o pojemności 40 l - czemu warto przyjrzeć się bliżej podczas wybierania jednego z nich?

Aktywnie i bezpiecznie - jakie sporty uprawiać w okolicy Obornik?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Wraz z końcem lata często rezygnujemy z aktywności na świeżym powietrzu. Zupełnie niesłusznie, bo obcowanie z przyrodą bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie. W okolicy Obornik jest wiele miejsc, które warto odwiedzać przez cały rok. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować strój do mniej łaskawej aury, bo jak wiadomo - nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania. Sprawdź, które trasy są warte uwagi i jak przygotować się do jesiennych i zimowych wycieczek.

Organizujemy jednodniową wycieczkę! O czym nie można zapomnieć?

  • nadesłane do eoborniki.pl

Jednodniowe wycieczki do ciekawych miejsc w Polsce to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą wyrwać się na dłuższy urlop. Nasz kraj ma wiele pięknych, klimatycznych zakątków, więc warto je odwiedzić – zaczynając od większych miast z muzeami, zabytkami i nietypowymi knajpkami, a kończąc na mniejszych miejscowościach, ruinach zamków i zapierających dech widokach. I nie zawsze muszą to być bardzo zatłoczone, pełne turystów miejsca. O czym więc dobrze pamiętać, żeby mieć udaną wycieczkę i piękne wspomnienia?

Najciekawsze atrakcje Świnoujścia

  • tekst sponsorowany

Rezerwujesz miejsce w hotelu bądź ośrodku wypoczynkowym w Świnoujściu? Dowiedz się, jakie niezwykłe atrakcje czekają na Ciebie w tym pełnym życia nadmorskim kurorcie! To nie tylko zadbane plaże i zachęcająca do całodziennych zabaw wysoka temperatura wody w kąpielisku. Miasto, nazywane również Krainą 44 Wysp, ma bardzo wiele do zaoferowania turystom. Poznaj najciekawsze zabytki, miejsca kultury i inne atrakcje, które pozostaną w pamięci jeszcze na długo po zakończeniu wakacji w Świnoujściu!