Turystyka eoborniki.pl

Zwiedzamy nasz powiat i resztę świata na rowerze, na pieszo, balonem, żaglówką, itd... zawsze z uśmiechem na twarzy. Ciekawostki turystyczne, relacje z wypraw.

Jak cieszyć się urlopem i nie wyczyścić portfela?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Wakacje to okres na który czeka każdy, niezależnie od wieku. Niestety, wyjazdy i podróże wiążą się z wydatkami, które nierzadko sięgają przesadnie dużych sum. Utarło się przekonanie, że na urlopie nie należy odmawiać sobie przyjemności. Takie podejście może jednak sprawić, że szybko zabraknie nam funduszy. Sprawdźmy zatem, jak cieszyć się wolnymi dniami i jednocześnie nie wyzerować naszego stanu konta. 

Jaki wybrać plecak na podróże małe i duże? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę!

  • Artykuł sponsorowany

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny, co oznacza większe i mniejsze podróże. Niezależnie jednak od tego, czy wybieramy się na górski szlak, czy mamy w planach zwiedzanie miasta, niezbędny jest nam do tego plecak. Wygodny, odpowiednio pojemny i funkcjonalny. Szczególnie na krótsze wypady świetnie sprawdzą się plecaki o pojemności 40 l - czemu warto przyjrzeć się bliżej podczas wybierania jednego z nich?

Aktywnie i bezpiecznie - jakie sporty uprawiać w okolicy Obornik?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Wraz z końcem lata często rezygnujemy z aktywności na świeżym powietrzu. Zupełnie niesłusznie, bo obcowanie z przyrodą bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie. W okolicy Obornik jest wiele miejsc, które warto odwiedzać przez cały rok. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować strój do mniej łaskawej aury, bo jak wiadomo - nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania. Sprawdź, które trasy są warte uwagi i jak przygotować się do jesiennych i zimowych wycieczek.

Organizujemy jednodniową wycieczkę! O czym nie można zapomnieć?

  • nadesłane do eoborniki.pl

Jednodniowe wycieczki do ciekawych miejsc w Polsce to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą wyrwać się na dłuższy urlop. Nasz kraj ma wiele pięknych, klimatycznych zakątków, więc warto je odwiedzić – zaczynając od większych miast z muzeami, zabytkami i nietypowymi knajpkami, a kończąc na mniejszych miejscowościach, ruinach zamków i zapierających dech widokach. I nie zawsze muszą to być bardzo zatłoczone, pełne turystów miejsca. O czym więc dobrze pamiętać, żeby mieć udaną wycieczkę i piękne wspomnienia?