Różne - eoborniki.pl

Filmy produktowe – jak zrobić to dobrze?

  • tekst sponosowany

filmy produktowe

 

Jednym z najczęściej wybieranych produktów reklamowych, za pomocą których przeprowadzane są kampanie promujące dopiero wchodzący na rynek produkt lub też produkt już dostępny w sprzedaży, nie cieszący się jednak wysoką popularnością są filmy produktowe.

Napój medrców i bogów, czyli aromatyczna kawa

  • tekst sponosowany

coffeemachines

 

Kawa to jeden z ulubionych napojów na całym świecie. Niektórzy wprost nie wyobrażają sobie początku dnia bez filiżanki, kubka czy szklanki (w zależności od zwyczajów) parującego aromatycznego naparu. Czysta, z mlekiem, śmietanką, cukrem - nie ważne, jaka, ale musi być. Historia kawy w Europie zaczyna się dopiero w XVII wieku, ale jej początki na świecie sięgają przeszło tysiąca lat przed naszą erą.

Jakie obowiązki w zakresie BHP?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

bhp

 

Zasady BHP zostały stworzone przede wszystkim z myślą o tym, aby pracownicy mogli bez większych trudności wykonywać swój zawód i pracować w warunkach jak najbardziej bezpiecznych. To wiąże się z tym, iż pracodawcy mają wobec nich pewne obowiązki, z których muszą się wywiązywać, aby zapewnić pracownikowi miejsce pracy, które będzie dla niego jak najbardziej bezpieczne. 

Magiczne sztuczki Marcina Muszyńskiego

  • tekst zewnętrzny

lewitacja

 

Czy w XXI wieku magia ma jeszcze szansę nas oczarować? Jak udowadnia Marcin Muszyński jak najbardziej tak! Jego iluzjonistyczne występy gromadzą rzeszę publiczności, mimo że wszyscy przecież wiedzą, że to tylko sztuczki. W czym tkwi sekret Muszyńskiego?

Dlaczego warto zwracać uwagę na oznaczenia prania?

  • tekst sponosowany

dlatego warto zwracac uwage na oznaczenia prania (1)

 

Poprawne odczytanie i interpretowanie symboli, znajdujących się na metkach ubrań, może być prawdziwym wyzwaniem dla osób, które chcą w prawidłowy sposób odświeżyć swoją odzież. Co znaczą poszczególne symbole prania? Dlaczego warto je właściwie odczytać? Okazuje się, że oznakowania na metkach powinny być istotną częścią każdego rytuału dbania o ubrania.

Polisolokaty - kto tak naprawdę na nich zyskał?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

calculator 385506 960 720

 

Jeszcze kilka lat temu bardzo mocno popularnym produktem inwestycyjnym były polisolokaty. Niemniej jednak, po jakimś czasie okazało się, że nie do końca tak jest i zamiast przynieść wielkie zyski ich posiadaczom, to okazały się finansową klapą. Co konkretnie było nie tak z takimi rozwiązaniami?

Pomysły na modny i oryginalny prezent

  • tekst sponosowany

pomysly na modny i oryginalny prezent

 

Znalezienie odpowiedniego upominku stanowi nie lada wyzwanie. W dzisiejszych czasach jest wiele gotowych pomysłów na prezent, ale bywają one niestety banalne albo po prostu nieprzydatne, zbędne. Co w takim razie zrobić, kiedy uroczystość się zbliża, a pomysłu na prezent ciągle brak? Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na oryginalne upominki, które sprawdzą się niemal na każdą okazję!

O czym pamiętać biorąc pożyczkę? 

  • MP

pozyczka

 

Zaciągnięcie kredytu czy pożyczki wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Cele, na które najczęściej pożyczamy pieniądze z banków lub innych instytucji finansowych, to przede wszystkim zakup mieszkania bądź drogiego sprzętu AGD. Czasami pomagają jednak w przetrwaniu okresu do kolejnej wypłaty, jeśli mamy pewność że otrzymamy ją w konkretnym terminie.