fbpx

Różne - eoborniki.pl

RSI - czym jest i jak z niego korzystać?

  • Artykuł sponsorowany

Wielu inwestorów bazujących na analizie technicznej do rozpoznania najlepszego momentu na nabycie walorów, korzysta z indykatorów. Jednym z najpopularniejszych jest RSI (Relative Strenght Index) - wskaźnik siły względnej, dzięki któremu łatwiej ocenić siłę ruchu cenowego. Jak z niego korzystać i do czego dokładnie służy?

Czytaj więcej...

Konto w banku - dobra rzecz!

  • Artykuł sponsorowany

Konto bankowe w obecnych czasach posiada prawie każdy. Dzięki niemu możemy płacić kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych, czy też w Internecie, opłacać rachunki, zlecać przelewy, wymieniać pieniądze na obce waluty, oszczędzać, itp. Czytaj więcej...

Indoorowe kampanie reklamowe. Które ścianki promocyjne są najskuteczniejsze?

  • nadesłane do eobornik (af)

Akcje marketingowe toczą się w wielu kanałach jednocześnie. Każdy z nich cechuje się swoją specyfiką, którą należy uwzględnić podczas planowania kolejnych działań. Promocja we wnętrzach różnych obiektów – od galerii handlowych po hale targowe – wymaga skupienia uwagi na swoich materiałach w wyjątkowo trudnych warunkach. Liczba rozmaitych bodźców odbieranych przez obecnych tam ludzi sprawia, że przebicie się ze swoim pomysłem staje się wyjątkowo trudne.

Czytaj więcej...

Ekspozycja we wnętrzu budynków. Jak przygotować efektowną, dopracowaną wystawę?

  • nadesłane do eobornik (af)

Istnieje mnóstwo wartościowych rzeczy, które warto prezentować jak najszerszej publiczności. Dzieła sztuki, okolicznościowe prace przygotowane przez grupę pasjonatów, materiały edukacyjne na ważny społecznie lub historycznie temat. Przykłady można mnożyć praktycznie w nieskończoność. Kwestie merytoryczne odgrywają oczywiście pierwszoplanową rolę, ale nie wolno przy tym zapominać o podstawowej logistyce: choćby odpowiednich materiałach ekspozycyjnych.

Czytaj więcej...

Nieskazitelnie czyste biuro. Obowiązek czy może mile widziana opcja? Odpowiadamy!

  • nadesłane do eobornik (af)

Posiadasz własne biuro? Zatrudniasz w nim pracowników? Prawdopodobnie obiło Ci się o uszy stwierdzenie, że każdy przedsiębiorca musi zagwarantować wykonawcy obowiązków służbowych maksymalnie wysoki komfort pracy. Pomoże Ci w tym chociażby zatrudnienie firmy sprzątającej. Należyty porządek w biurze ma niebagatelne znaczenie na samopoczucie pracownika!

Czytaj więcej...