fbpx

Różne - eoborniki.pl

Cena OC czy zakres ubezpieczenia? Na co zwracać uwagę?

  • Artykuł sponsorowany
fot: pixabay.com

Dla właścicieli samochodów ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ochroną obowiązkową. W momencie, gdy ubezpieczony musi pokryć naprawę szkody wyrządzonej osobie trzeciej, wówczas jest ona regulowana z funduszu OC. Roczna wysokość składki na ubezpieczenie uzależniona jest m.in. od właściwości pojazdu oraz cech charakteryzujących ubezpieczającego. Jednak nie tylko cena OC powinna odgrywać dużą rolę przy wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego. Liczy się także zakres polisy.

Czytaj więcej...

Zaskakujące nuty zapachowe w perfumach Paco Rabanne

  • Artykuł sponsorowany

Perfumy Paco Rabanne to jedne z najpopularniejszych. Po zapachy tego domu perfumeryjnego najczęściej sięgają mężczyźni, ale propozycje Paco Rabanne cieszą się też dużym zainteresowaniem u kobiet. Nuty zapachowe, które można w nich znaleźć to przede wszystkim te wszystkim znane i lubiane przez większość. Pachnidła potrafią jednak zaskoczyć. Jakie nietypowe nuty zapachowe można odnaleźć w perfumach Paco Rabanne?

Czytaj więcej...

Polisa OC na raty – sprawdź, ile zapłacisz

  • nadesłane do eobornik (ea)

OC to obowiązkowe ubezpieczenie, o którym nie mogą zapominać właściciele pojazdów mechanicznych. Polisa pokrywa koszty wynikające z ewentualnych wypadków czy kolizji, dlatego zawsze powinna być aktualna. Wykupienie OC wiąże się jednak ze stosunkowo dużym wydatkiem, na który część kierowców nie może sobie pozwolić. Rozwiązaniem dla nich jest ubezpieczenie samochodu na raty. Sprawdź, czy warto się na to zdecydować.

Czytaj więcej...

Wynajem busów - na co zwrócić uwagę?

  • Artykuł sponsorowany

Coraz więcej osób decyduje się na wynajem busa osobowego, zwłaszcza w przypadku wakacji lub ferii zimowych. To doskonały środek transportu, którym można pojechać w góry ze znajomymi, czy zaplanować rodzinny wypad na weekend. W ten sposób można zapewnić sobie i innym komfort podczas dłuższych podróży. Jednak przed decyzją o wynajęciu busa, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę. W poniższym wpisie opiszemy wszystko, co powinieneś zrobić przed wynajęciem busa osobowego.

Czytaj więcej...