fbpx

Różne - eoborniki.pl

Zalety posiadania parasoli reklamowych

  • Artykuł sponsorowany
fot. inventini.com

Parasole często pojawiają się w firmowych, a zwłaszcza kawiarnianych ogródkach, gdzie zachęcają gości do zajęcia miejsc na świeżym powietrzu. Niemniej istotne są podczas różnorodnych eventów i spotkań, gdzie mogą stanowić jeden z głównych punktów całego wydarzenia. Poznaj bliżej ich różnorodne zalety.

Czytaj więcej...

Zakola i utrata włosów – jak temu zaradzić?

  • Artykuł sponsorowany

Nadmierna utrata włosów to przykre doświadczenie zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Czasami powodem mogą być tymczasowe zmiany w organizmie spowodowane przez niedobór witamin czy też przebytą antybiotykoterapię. Jednak w przypadku, gdy nasze włosy ulegają znacznemu przerzedzeniu, a w okolicach czoła zaczynają tworzyć się charakterystyczne zakola, to znak, że możesz mieć do czynienia z łysieniem androgenowym. Dowiedz się, w jaki sposób zaradzić zakolom i utracie włosów.

Czytaj więcej...

Samochód elektryczny dla dziecka - poradnik

  • Artykuł sponsorowany

Samochód elektryczny dla dziecka to bardzo często pojawiający się prezent przy okazji ważnych wydarzeń w życiu malca. Pierwsze urodziny lub Boże Narodzenie to doskonała okazja na elektryczny pojazd. Podpowiadamy, jaki kupić samochód elektryczny dla dziecka, w zależności od jego wieku oraz na co zwrócić uwagę w poszczególnych pojazdach.

Czytaj więcej...

Szafa na broń S1 - czym się charakteryzuje?

  • nadesłane do eoborniki (tp)

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem zarówno broń, jak i amunicja muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach. Innymi słowy, broń i amunicja muszą być przechowywane w sposób bezpieczny tak, aby nikt postronny nie miał do nich dostępu. Czytaj więcej...