Skip to main content

EdukacjaLis 15, 2023

Szkoła do hymnu w Maniewie

W piątek, 10 listopada dzieci, młodzież i pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Maniewie po raz kolejny przystąpili do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.

Lis 12, 2023

Zmiany w ZSP w Rożnowie

W konsekwencji sytuacji, która miała miejsce w ZSP w Rożnowie, Burmistrz Obornik dokonał zmian na stanowisku dyrektora szkoły w Rożnowie.

Paź 17, 2023

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Obornicki spotkali się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach.

Paź 6, 2023

Zachęcamy uczniów do wypełnienia ankiety

Zachęcamy do udziału w ankiecie dotyczączej przestrzegania praw ucznia w szkołach na terenie Gminy Oborniki, jej inicjatorem jest Rzecznik Praw Ucznia Gminy Oborniki.

Wrz 7, 2023

Rok szkolny 2023/24 – w co zaopatrzyć dziecko?

Do 1 września pozostał już mniej niż miesiąc. Oznacza to, że czas zacząć kompletować wyprawkę szkolną dla dziecka. Oprócz różnych podręczników obejmuje ona także przybory szkolne, których liczba potrafi przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. W poniższym artykule postanowiliśmy, więc stworzyć listę najpotrzebniejszych rzeczy, które obowiązkowo powinny znaleźć się w szkolnym plecaku każdego ucznia.