Edukacja eoborniki.pl

Jaki kierunek studiów wybrać po maturze?

  • tekst sponosowany

jaki kierunek studiow wybrac po maturze

 

Przed tegorocznymi absolwentami szkół średnich niełatwe zadanie. Oprócz egzaminu maturalnego, czeka ich równie stresujące zadanie – wybór odpowiednich studiów. Od jakiegoś czasu Ty też zastanawiasz się, nad kierunkiem dla siebie? Poniżej przedstawiamy te, które kształcą specjalistów cenionych na rynku pracy.

Jak uczyć się języków obcych?

  • tekst sponosowany

nauka jezyka 1

 

Języki obce po prostu warto znać. Dzięki nim możemy łatwiej komunikować się z innymi, zwiedzać świat bez barier, znaleźć dobrą pracę czy czytać książki w oryginale. Jeżeli jeszcze nie znasz żadnego języka obcego, w takim przypadku warto zacząć jak najszybciej. Jak jednak uczyć się języków obcych skutecznie?

Gdzie kupić tanie podręczniki szkolne dla Twojego dziecka?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

ksiazki

 

Mimo że rozpoczął się już rok szkolny, Twojemu dziecku ciągle brakuje szkolnych podręczników? Rozwiązaniem może okazać się antykwariat internetowy, w którym znajdziesz tani i szeroki wybór książek. Możesz wybrać spośród nowych i używanych książek oraz skorzystać z czasowych promocji.

Dziecko, rodzic i prywatne przedszkole. Poznań zaczyna nowy rok szkolny

  • tekst sponosowany

wesolekoziolki pl dziecko rodzic i prywatne przedszkole poznan zaczyna nowy rok szkolny

 

Już za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny. Jak co roku wielu rodziców z Poznania stanęło przed dylematem: wybrać przedszkole państwowe, czy też może zdecydować się raczej na placówkę prywatną? Wybór ten nie jest wcale taki prosty, gdyż prywatne przedszkola z Poznania, choć kosztują więcej, to posiadają niezwykle rozbudowaną ofertą zajęć dodatkowych dla maluchów.

Językowa przygoda życia – Twoje dziecko będzie zachwycone!

  • nadesłane do eoborniki.pl

pilka

 

Wakacje to przede wszystkim odpoczynek po wielomiesięcznym trudzie nauki. Dzieci chcą leniuchować. A rodzice marzą o czymś praktycznym, pożytecznym i jak najbardziej wartościowym. A gdyby tak połączyć letni wyjazd Twojego dziecka z nauką? Zagraniczne obozy językowe skuszą największego leniucha. Przekonaj się, że ta forma wypoczynku to same korzyści!

Spotkanie z NSZ w Rogoźnie

  • nadesłane do eoborniki.pl

DSCF7424

18 marca w rogozińskim Zespole Szkół im. H. Cegielskiego odbyło się spotkanie z młodzieżą 1 klasy technikum ekonomiczno logistycznego, którego inicjatorem była wychowawczyni tejże klasy- Anna Fudzińska.

ZSS z Kowanówka wygrał ogólnopolski konkurs

  • nadesłane do eoborniki.pl

kowanowko epodrecznik

Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku wygrał ogólnopolski konkurs w kategorii szkół specjalnych na najciekawsze zajęcia z wykorzystaniem e-podręczników „Szkoła na czasie, e-podręczniki w klasie!”. Nagrodą jest 15 tabletów, etui oraz szafa na ten sprzęt, którą  przedstawiciele uczniów i nauczyciele odebrali 22 stycznia w Warszawie z rąk organizatorów.