fbpx

Szybki sposób na zmarszczki

  • Artykuł sponsorowany (T)

Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej pracujemy, mamy coraz mniej czasu dla siebie i bliskich. Oczekujemy zabiegów, które przyniosą szybkie i zadowalające efekty. Również, jeśli chodzi o urodę i zatrzymanie młodości na dłużej. Czy można cofnąć czas za pomocą kilku „zastrzyków”?

Kwas hialuronowy

To jeden z popularniejszych preparatów, po które sięgają lekarze medycyny estetycznej. Jest bezpieczny, ponieważ naturalny dla ludzkiego organizmu. Pełni rolę wypełniacza. Z jego pomocą można nie tylko powiększyć i zmodyfikować kształt ust, ale także wypełnić drobne zmarszczki, ujędrniając i odżywiając jednocześnie skórę. Podawany jest podskórnie przez lekarza i rozprowadzany równomiernie. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Na pełny rezultat należy zaczekać około miesiąca.

Botoks

To kolejny popularny środek do walki z niechcianymi zmarszczkami. Toksyna botulinowa Łódź ma za zadanie rozluźnić mięśnie twarzy, które odpowiedzialne są za powstawanie zmarszczek m.in. na czole, w okolicach oczu czy ust. Dzięki jej działaniu tkanka się relaksuje, a bruzdy stają się niewidoczne. To bezpieczny zabieg. Umiejętnie wykonany potrafi zapewnić zadziwiające rezultaty i sprawić, że wyglądać będziemy znacznie młodziej.

To jednak niejedyne wykorzystanie botoksu. Preparat podany w strategiczne miejsca działa także… przeciwmigrenowo! Z tego względu ceniony jest przede wszystkim przez osoby, borykające się z intensywnymi bólami głowy, na które nie pomagają żadne ogólnodostępne leki.

Botoks wspiera również walkę z nadpotliwością. Może zostać podany w miejsca, które są dla pacjenta problematyczne np. wnętrze dłoni czy podeszwy stóp. Efekty są zdumiewające, a osoby, które do tej pory traciły pewność siebie przez swoją dolegliwość, ponownie mogą cieszyć się życiem.

Zawsze w sprawdzonych gabinetach

Dziś medycynę estetyczną proponują różne salony i gabinety. Bardzo często są to osoby bez wymaganych uprawnień. Dlatego warto jest przyjrzeć się z bliska miejscom, które zamierzamy odwiedzić. Najlepiej, aby kwas hialuronowy czy toksyna botulinowa Łódź podane zostały przez lekarzy medycyny estetycznej. Zyskujemy wówczas pewność, że odpowiednio dobrana zostanie dawka preparatu, a my uzyskamy wymarzony rezultat bez uszczerbku na naszym wizerunku lub zdrowiu.

 

Sposoby na poprawę wyglądu paznokci

  • Artykuł sponsorowany

Kobiety chcą utrzymać swoje paznokcie w doskonałej formie każdego dnia. To wydaje się trudne, ponieważ płytka paznokcia jest wymagająca, a jej pielęgnacja wymaga czasu.

Czytaj więcej...

Koreańskie kosmetyki na lato – top 5

  • artykuł zewnętrzny

W maju i w czerwcu coraz śmielej myślimy o wakacjach i letnim urlopie, zostawiając za sobą ciężką garderobę. To samo dotyczy kosmetyków – cięższe formuły zamieniamy na lekkie kremy, żele i mgiełki. Szukamy też lepszej ochrony przeciwsłonecznej i odświeżających produktów, które poza promieniowaniem UV, ochronić też będą przed działaniem wolnych rodników.

Czytaj więcej...

Biotyna - jak działa na włosy?

  • artykuł zewnętrzny

Biotyna jest składnikiem budującym włosy i paznokcie. Jej niedobory znacząco wpływają na pogorszenie ich kondycji. Objawem braku biotyny są nadmiernie wypadające włosy oraz łamliwość i rozdwajanie się paznokci. Na szczęście jej niedobory można łatwo uzupełnić suplementami diety, a także kosmetykami przeznaczonymi do zewnętrznego użytkowania. Co da ich stosowanie? Kiedy warto po nie sięgać?

Czytaj więcej...