Ogród moje królestwo

Płoty drewniane do ogródka działkowego – co poleca producent?

  • Artykuł sponsorowany

Wiosna to najlepszy moment na majsterkowanie w swoim ogródku działkowym. Od wielu już lat ROD nie słabną na popularności i są ulubionym miejscem rekreacji na świeżym powietrzu dla masy Polaków. Niektóre ogródki działkowe to prawdziwe dzieła, pełne dekoracyjnych roślin, w pełni funkcjonalnych domków i oczywiście uroczych elementów małej architektury. Dziś poprosiliśmy specjalistę z ProduktyOgrodowe.pl o podpowiedź, jakie ogrodzenia na działkę sprawdzą się najlepiej!

Szafa narzędziowa w ogrodzie – dlaczego warto ją wybrać?

  • Artykuł sponsorowany

W ogrodzie oddajemy się chwilom relaksu, ale niekoniecznie leniuchując. Odprężają nas prace przy roślinach, sadzenie nowych krzewów, uprzątanie zielonej przestrzeni po zimowym sezonie. Mamy tu zatem mnóstwo narzędzi i akcesoriów, z których korzystamy praktycznie każdego dnia. Ich odpowiedni sposób przechowywania wpływa zarówno na wygodę odnajdywania narzędzi, jak i bezpieczeństwo poruszania się po ogrodzie. Dlaczego jeszcze warto postawić na szafę narzędziową?

Uprawa czarnej porzeczki w ogrodzie przydomowym

  • Artykuł sponsorowany

Czarna porzeczka jest źródłem wielu witamin i minerałów. Najbardziej jest znana jako owoc wspomagający pracę serca. Ma ona jednak o wiele wszechstronniejsze działanie. Pomaga zachować dobry wzrok, zapobiega zapaleniom dziąseł, wpływa na prawidłową krzepliwość krwi, zwalcza wolne rodniki i ogólnie wzmacnia cały organizm. Dlatego warto ją mieć we własnym ogródku i sięgać po dojrzałe owoce codziennie.