fbpx

Sporty zimowe e-oborniki.pl

Jak przygotować się do jazdy na nartach w stylu freeride?

  • Artykuł sponsorowany

Freeride - ten styl jazdy na nartach elektryzuje wszystkich miłośników przygód i ekstremalnych wrażeń. To prawdziwa przygoda na stoku, chociaż by być bardziej precyzyjnym - bardziej poza nim. Freeride to bowiem szusowanie po dziewiczym puszystym śniegu, gdzieś poza całą infrastrukturą dla narciarzy, którzy cenią sobie bardziej wygodne i bezpieczne warunki.

Czytaj więcej...

Spersonalizowane narty dla koneserów :)

  • newseria

narty

Narty, jak garnitury i sukienki, mogą być szyte na miarę. Dzięki temu są dobrze dopasowane nie tylko do wagi i wzrostu narciarza, lecz także do jego umiejętności i stylu jazdy. Na spersonalizowany sprzęt postawiła polska firma Monck Custom.

Czytaj więcej...

Obornickie lodowisko już czynne

  • eoborniki.pl za OCS

Lodowisko w Obornikach

W sobotę 13. grudnia otwarty został sezon na obornickim lodowisku. Biały Orlik czynny będzie codziennie. Harmonogram godzin otwarcia lodowiska prezentujemy poniżej.

Czytaj więcej...

Jak prawidłowo dobrać narty zjazdowe?

  • MP

narty zjazdowe

Odpowiedni dobór sprzętu zjazdowego jest niezwykle ważny, gdyż właśnie od tego zależy komfort oraz bezpieczeństwo białego szaleństwa. Niestety początkujący narciarze zwykle popełniają przy pierwszym zakupie bardzo poważne błędy. Czytaj więcej...

Szaleństwo w Jakuszycach

Szaleństwo w JakuszycachWydaje się niemożliwe to czego dokonali organizatorzy kolejnej edycji Pucharu Świata w biegach narciarskich, które będą od jutra rozgrywane w Jakuszycach.

Czytaj więcej...