Skip to main content

Sporty zimoweLut 7, 2021

Bojery w Rogoźnie

Mroźna zima sprzyja uprawianiu żeglarstwa lodowego. Troszkę zapomniana dyscyplina z uwagi na brak niskich temperatur zimą.

Lip 8, 2019

Jak przygotować się do jazdy na nartach w stylu freeride?

Freeride - ten styl jazdy na nartach elektryzuje wszystkich miłośników przygód i ekstremalnych wrażeń. To prawdziwa przygoda na stoku, chociaż by być bardziej precyzyjnym - bardziej poza nim. Freeride to bowiem szusowanie po dziewiczym puszystym śniegu, gdzieś poza całą infrastrukturą dla narciarzy, którzy cenią sobie bardziej wygodne i bezpieczne warunki.

Sty 16, 2016

Spersonalizowane narty dla koneserów :)

Narty, jak garnitury i sukienki, mogą być szyte na miarę. Dzięki temu są dobrze dopasowane nie tylko do wagi i wzrostu narciarza, lecz także do jego umiejętności i stylu jazdy. Na spersonalizowany sprzęt postawiła polska firma Monck Custom.

Sty 3, 2016

Lodowisko w Obornikach

Od 1 stycznia działa w Obornikach lodowisko. Tafla lodowiska dzięki niskim temperaturom jest doskonale przygotowana.

Gru 15, 2014

Obornickie lodowisko już czynne

W sobotę 13. grudnia otwarty został sezon na obornickim lodowisku. Biały Orlik czynny będzie codziennie. Harmonogram godzin otwarcia lodowiska prezentujemy poniżej.

Gru 9, 2014

Jak prawidłowo dobrać narty zjazdowe?

Odpowiedni dobór sprzętu zjazdowego jest niezwykle ważny, gdyż właśnie od tego zależy komfort oraz bezpieczeństwo białego szaleństwa. Niestety początkujący narciarze zwykle popełniają przy pierwszym zakupie bardzo poważne błędy.

Sie 23, 2014

Przy takim bieganiu trzeba uważać na zęby.

Narty biegowe są w Polsce bardzo popularne, głównie dzięki sukcesom jakie odnosi Justyna Kowalczyk, jej treningi zapierają dech w piersiach wszystkim zapalonym amatorom tej dyscypliny.

Sty 17, 2014

Szaleństwo w Jakuszycach

Wydaje się niemożliwe to czego dokonali organizatorzy kolejnej edycji Pucharu Świata w biegach narciarskich, które będą od jutra rozgrywane w Jakuszycach.

Sty 6, 2014

Odwołana 47 Jizeska 50.

Tegoroczna zima przynosi wiele niespodzianek. Właśnie dotarła do nas informacja o odwołaniu najważniejszego w Czechach maratonu narciarstwa biegowego 47 Jizerska50. Impreza miała się odbyć w dniach 10-12 stycznia. Oficjalna przyczyna to brak naturalnego śniegu.