Skip to main content

PolitykaLis 15, 2023

Koniec opresji PiS w Sejmie. Mogę wyprowadzić gościa do restauracji!

Dziś zjadłem śniadanie w restauracji sejmowej. I nie to jest źródłem mojej największej satysfakcji. Najbardziej cieszę się z tego, że władza PiS w Kancelarii Sejmu zbankrutowała. Bo jak poinformowali mnie funkcjonariusze Straży Marszałkowskiej znów mogę zapraszać gości do własnego pokoju i sejmowej restauracji na dowód - pisze senator Jan Filip Libicki w felietonie z 12 listopada.

Lis 11, 2023

Trzeba dać marszałka Sejmu Konfederacji!

Na Konfederację głosowali tacy sami obywatele jak my właśnie. Mający te same prawa. I to ich głosami Konfederacja ma w Sejmie klub parlamentarny – więc jak przysłowiowa psu zupa należy jej się wicemarszałek Sejmu.

Lis 9, 2023

Czy PiS znów będzie „badał” katastrofę smoleńską?

Ale ani PiSowskim radykałom ani prezesowi, ani ludowi pisowskiemu – temu najciemniejszemu z ciemnych – to nie przeszkadza. On wszystko kupi, a Kaczyński użyje każdego narzędzia żeby rozgrzać go do czerwoności. Po ośmiu latach rządów i możliwości zbadania tej katastrofy. Obrzydliwość.

Lis 9, 2023

Krzysztof Paszyk przewodniczącym klubu poselskiego

Na pierwszym posiedzeniu Klubu Parlamentarnego PSL Trzecia Droga, Sejmu X kadencji wybrano zarząd klubu parlamentarnego PSL, o wynikach poinformował w czasie konferencji prasowej Krzysztof Paszyk.

Paź 27, 2023

Co bym zrobił, gdybym był myślącym posłem PiS?

No więc już dziś, gdybym był spokojnym, rozsądnym, umiarkowanym posłem PiS, który przez 8 lat w skrytości ducha śmiał się z tych wszystkich opowieści o zdradzaniu Polski - a świetnie wiem i nie tylko ja, że tacy tam są – to zacząłbym szukać sobie alternatywy. Rozsądnej, spokojnej i umiarkowanej. Im wcześniej tym lepiej…