fbpx

Rodzina - eoborniki.pl

Kupujesz Tablet na Dzień Dziecka?

  • Artykuł sponsorowany

Dzień Dziecka coraz bliżej. W tym roku nabierze on szczególnego wymiaru. Po prawie dwóch miesiącach izolacji w domu, dzieci niejako spodziewają się czegoś wyjątkowego na swoje „drugie” urodziny. Rodzice stają przed szerokim wachlarzem opcji, które będą w stanie sprawić radość ich pociechom. Ważnym jest by dobrać jednak prezent z głową, który będzie służył przez dłuższy czas, przykuje do siebie dziecko, a nie po 5 minutach będzie zbierał kurz, zapomniany gdzieś z tyłu półki.

Czytaj więcej...

Jak dobrze wybrać wózek dla noworodka?

  • Artykuł sponsorowany

Kupno pierwszego wózka dla noworodka może stanowić nie lada wyzwanie. Na rynku pełno jest różnorakich modeli, a producenci zachęcają młodych rodziców licznymi funkcjami, nowoczesnym designem oraz przystępnymi cenami. W jaki sposób dokonać wyboru, by mieć pewność, że kupiony wózek spełni nasze oczekiwania?

Czytaj więcej...

Nieprawidłowa opieka okołoporodowa i odszkodowanie za wyrządzone szkody. Wiemy, gdzie szukać pomocy!

  • nadesłane do eobornik

Chociaż współczesna medycyna w Polsce jest na tyle zaawansowana, aby z powodzeniem minimalizować ryzyko powikłań okołoporodowych, wciąż mówimy o dużej umieralności matek oraz dzieci. W porównaniu do sąsiadujących z nami państw, takich jak Czechy lub Niemcy, prawdopodobieństwo śmierci przy porodzie jest niemal dziesięciokrotnie wyższe. Wielu tragicznym w skutkach sytuacjom można by zapobiec, sprawując nad pacjentami odpowiednią opiekę perinatalną. Jak postępować w przypadku, gdy w wyniku nieprzestrzegania standardów ucierpi matka lub dziecko?

Czytaj więcej...

Rodzinny wypoczynek – jak go zorganizować?

  • nadesłane do eobornik

Nie ma nic lepszego niż spędzanie wolnego czasu z najbliższymi. Nie da się jednak ukryć, że samo przygotowanie do rodzinnego wyjazdu – zwłaszcza gdy w grę wchodzi wypoczynek z małymi dziećmi – jest swego rodzaju wyzwaniem. Jak go zorganizować, aby wszystko poszło jak z płatka? Oto kilka wskazówek!

Czytaj więcej...

Jak często należy karmić niemowlę?

  • Artykuł sponsorowany

Karmienie niemowlęcia jest tematem wielu rozmów pomiędzy młodymi mamami. Jedną z najczęściej poruszanych kwestii jest ta dotycząca częstotliwości karmienia maluszka. Co mówią o tym specjaliści?

Czytaj więcej...