Skip to main content

O portalu

Czas na zmiany - nowy wygląd portalu eoborniki.pl

Żegnamy dzisiaj stary szablon naszej strony www i prezentujemy nową odsłonę portalu www.eoborniki.pl. Nasz portal istnieje od 2002 roku, przez te wszystkie lata wygląd naszej strony ulega cały czas modyfikacji. Rozwój rozwiązań webowych wymagają ciągłych zmian. Wiemy, ze dla naszych czytelników najistotniejsze są treści, jednak ich prezentacja ma ogromne znaczenie, choćby dla pierwszego wrażania.

Czytaj więcej

  • Utworzono .

Rocznica obserwowania na FB

Bardzo sympatyczna funkcjonalność portalu społecznościowego pokazuje nam, że jesteście z nami od wielu lat.

Czytaj więcej

  • Utworzono .

Zasady komentowania

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  • Utworzono .

Zmiany na eoborniki.pl

top2 eoborniki

Przez kilka minionych dni trwały bardzo intensywne prace przy naszym portalu. Dokonano szereg zmian, oceńcie sami ….

Czytaj więcej

  • Utworzono .

Poszukujemy współtwórców portalu

Uwaga, poszukujemy osób chcących współtworzyć nasz portalwww.eoborniki.pl . Nie oferujemy „zatrudnienia”, portal w obecnej formie nie posiada wystarczającej bazy reklamodawców ani sponsorów pozwalających na opłacanie twórców.

Czytaj więcej

  • Utworzono .

Zamów życzenia świąteczne na eoborniki.pl

eoborniki-zyczenia1

Już pora na świąteczne życzenia, to piękny czas. Jeżeli prowadzisz firmę, zarządzasz instytucją nie możesz zapomnieć o swoich klientach czy interesantach. Koniecznie złóż im świąteczne i noworoczne życzenia.

Czytaj więcej

  • Utworzono .

Co jeszcze o wyborach i statystyki eO

top eoborniki

Wybory samorządowe stały się testem nie tylko dla naszego serwera ale i dla Państwowej Komisji Wyborczej. Ich system niestety zawiódł.

Czytaj więcej

  • Utworzono .