Skip to main content

O portalu

Zamów życzenia świąteczne na eoborniki.pl

eoborniki-zyczenia1

Już pora na świąteczne życzenia, to piękny czas. Jeżeli prowadzisz firmę, zarządzasz instytucją nie możesz zapomnieć o swoich klientach czy interesantach. Koniecznie złóż im świąteczne i noworoczne życzenia.

Już dzisiaj można zamówić u nas wykonanie baneru świątecznego i opublikowanie życzeń na portalu www.eoborniki.pl . Możecie być pewni, że życzenia zobaczy kilka tysięcy osób. Co trzeba zrobić?

Wystarczy skontaktować się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przekazać swoje uwagi oraz pliki graficzne takie jak logo firmy czy instytucji i treść życzeń. W pierwszym etapie przedstawimy koszt i po jego akceptacji przystąpimy do dalszych prac.

Korzystając z portalu fotolia.pl odszukamy odpowiednią fotografię i wykonamy dla Państwa pocztówkę z życzeniami. Oczywiście istnieje możliwość przesłania samodzielnie wykonanych życzeń.

W celu prezentacji życzeń przygotowaliśmy specjalną lokalizację. Można również zamówić inną lokalizację, zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Święta już za pasem….

  • Utworzono .