Skip to main content

O portalu

Czas na zmiany - nowy wygląd portalu eoborniki.pl

Żegnamy dzisiaj stary szablon naszej strony www i prezentujemy nową odsłonę portalu www.eoborniki.pl. Nasz portal istnieje od 2002 roku, przez te wszystkie lata wygląd naszej strony ulega cały czas modyfikacji. Rozwój rozwiązań webowych wymagają ciągłych zmian. Wiemy, ze dla naszych czytelników najistotniejsze są treści, jednak ich prezentacja ma ogromne znaczenie, choćby dla pierwszego wrażania.

Wykonane modyfikacje związane są nie tylko ze zmianą wizualnego wyglądu. Zmiany dotknęły całej strony. Całkowicie przebudowaliśmy skrypt zarządzający portalem. Mamy nadzieję, ze wykonane modyfikacje wpłyną na czytelność strony oraz szybkość wczytywania. 

To co dla nas najważniejsze, to zachowanie ogromnej bazy artykułów. Niestety nie udało się już wcześniej zachować tekstów z lat 2002 do 2009, niestety nie ma szans na przywrócenie tamtych treści, cieszymy się jednak, że udało się nam dopasować stare treści do nowych rozwiązań informatycznych od 2010 roku.  Łącznie w obecnej chwili mamy w bnaszych zasobach około 17,5 tysiąca wpisów. Są to lepsze i gorsze wpisy, jednak jest to w tej chwili już ogromna wiedza o historii naszego regionu!

Wiemy, że nie wszystko jeszcze może działa idealnie, dopracowujemy detale.

  • Utworzono .