Skip to main content

O portalu

Poszukujemy współtwórców portalu

Uwaga, poszukujemy osób chcących współtworzyć nasz portalwww.eoborniki.pl . Nie oferujemy „zatrudnienia”, portal w obecnej formie nie posiada wystarczającej bazy reklamodawców ani sponsorów pozwalających na opłacanie twórców.

Poszukujemy więc pasjonatów, osoby chcące pokazać swoją twórczość, umiejętności. Praca przy portalu www.eoborniki.pl wiąże się z możliwością bycia wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, jako dziennikarze możecie wejść na różne imprezy spotkania.
Nasz portal istniej już ponad 10 lat, jest zarejestrowanym czasopismem, adres jest rozpoznawalny nie tylko w Powiecie Obornickim.

Na jakich osobach najbardziej nam zależy? To proste przede wszystkich na tych którym się CHCE, które potrafią pisać, nawiązywać kontakt z otoczeniem, potrafią robić zdjęcia. Niezbędna jest umiejętność elektronicznego przetwarzania treści, podstawowa obróbka zdjęć. Każdy redaktor powinien samodzielnie stworzyć i opublikować swój materiał na portalu.

Nie ma ograniczeń wiekowych, jest jedynie konieczność spełniania rygorów prawnych i odpowiedzialność za tworzone treści.

Potrafisz pisać, robić zdjęcia i chciałbyś aby twoja twórczość dotarła do setek ludzi zapraszamy do współpracy. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Utworzono .