fbpx

eOborniki - Internet

Klient będzie Twój, jeśli znajdzie Cię natychmiast. Gdzie? Oczywiście w Google!

  • nadesłane do eobornik

Jedną z rzeczy, którą możemy się cieszyć w coraz większym stopniu dzięki rozmaitym urządzeniom elektronicznym, jest wygoda. W kilka chwil skomunikujemy się z innymi osobami, pozyskamy potrzebną informację, a także dokonamy zakupu. Wszystko to ma się stać jak najszybciej, a jeśli ktoś będzie nam kazał szukać się zbyt długo, cóż: jego problem! Mając do wyboru wielu jego konkurentów poradzimy sobie bez niego. Czytaj więcej...

Rozprawiamy się z najpopularniejszymi mitami na temat pozycjonowania stron internetowych!

  • Artykuł sponsorowany

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to swego rodzaju hit marketingowy ostatnich lat. Wspinaczka po drabinie rankingowej tworzonej przez hegemona z USA cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców inwestujących w skuteczne metody promocyjne. Chcesz zainwestować w SEO dla własnej firmy? Na te mity z pewnością musisz uważać!

Czytaj więcej...

Projekt #FakeHunter: wezwanie do walki z dezinformacją o SARS-CoV-2

  • PAP

#FakeHunter to odważny i odpowiedzialny społecznie projekt, w którym uczestniczyć może każdy, komu zależy na dystrybucji wiarygodnych informacji w przestrzeni publicznej. W czasie zagrożenia epidemicznego największym wyzwaniem jest weryfikacja zasobów internetowych i demaskowanie nieprawdziwych wiadomości dotyczących wirusa SARS-CoV-2.

Czytaj więcej...

Polskie gwiazdy w internecie - co udostepniają w sieci celebryci?

  • tekst sponsorowany

O internecie zostało już powiedziane i napisane niemal wszystko. Sieć niezwykle ewoluowała w ostatnich latach i dziś media opierają się głównie na niej. Co wpływa na jego popularność? Głównymi argumentami przemawiającymi za internetem są przede wszystkim jego dostępność i łatwość obsługi - komputerami czy smartfonami posługują się dzisiaj zarówno kilkuletnie dzieci, jak i seniorzy. Ogromną zaletą sieci jest także ilość dostępnych w niej materiałów - znajdziemy tu wiadomości, plotki, portale społecznościowe, filmy, muzykę czy gry. Co przykuwa uwagę największej ilości osób?

Czytaj więcej...

Dlaczego pozycjonowanie stron to rozwiązanie dla Ciebie? Znamy odpowiedź!

  • nadesłane do eobornik

 

Nie musisz być biegły w nowinkach z branży marketingu internetowego żeby wiedzieć, czym jest pozycjonowanie. Możesz jednak mieć wątpliwości związane z decyzją dotyczącą tego, czy zwiększanie pozycji Twojej strony www zapewni Ci odczuwalne korzyści. Ten artykuł powstał z myślą o „niezdecydowanych” oraz tych, którzy chcą rozwijać biznesowe skrzydła, ale nie są przekonani co do SEO. Poświęć chwilę na lekturę i świadomie zdecyduj, czy zgłosić się do agencji interaktywnej.

Czytaj więcej...

Jak wybrać tani i dobry hosting?

  • nadesłane do eobornik (ce)

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wybrać hosting, który będzie nie tylko tani, ale także dobry i efektywny. Podejmując decyzję, dotyczącą odpowiedniego hostingu, należy jednak wziąć pod uwagę przynajmniej kilka czynników.

Czytaj więcej...