Skip to main content


Reklama na portalu eoborniki.pl

| MP | Redakcja

Przedstawiamy Państwu ofertę reklamy w serwisie oborniki.pl. Nasza reklama skierowana jest głownie dla mieszkańców Powiatu Obornickiego. Bliskość Poznania stanowi dodatkowy atut naszego portalu.

Lokalizacja reklam wyszczególniona została na załączonych rysunkach, szczegóły techniczne oraz ceny podajemy osobom zainteresowanym.  W wypadku konieczności wykonania reklamy usługa jest dodatkowo płatna i wacha się od 25 zł do 500 zł.

Zachęcam do skorzystania z naszej powierzchni reklamowej.

UWAGA - ZNACZNE OSZCZĘDNOŚCI MOŻNA UZYSKAĆ KONTRAKTUJĄC REKLAMĘ NA ROK!!!

Aby zamówić reklamę prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Lokalizacja reklam na stronie głównej serwisu (pola oznaczone czarnym kolorem z podanym symbolem baneru), lokalizacje podane saą orientacyjnie:

 

 

Lokalizacja reklam na podstronie serwisu  (pola oznaczone czarnym kolorem z podanym symbolem baneru):

 

 

Polityka Prywatności i cookies

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Pobieramy dane przekazywane przez użytkowników naszego serwisu za pośrednictwem formularzy ko...

Redakcja eoborniki.pl

Wydawca portalu Wirtualny Powiat eOborniki.pl: Marpe Siedziba redakcji: 64-600 Oborniki Redaktor naczelny: Marcin Pelcner, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. GSM: 696 8625 72 Z-ca redaktora naczelnego: Łukasz Kasperski mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. GSM: 530 87 10 87 Portal wpisany do Rejestru...