fbpx

Budowanie domu z akapitem o oknach

  • Artykuł sponsorowany

Wybieramy okna do domu. Prawidłowy dobór oraz montaż stolarki otworowej to jeden z ważniejszych etapów budowy każdego domu. Wiele osób zakup okien postrzega jako trudny i stresujący. Tymczasem warto poświęcić trochę czasu na poznanie specyfiki okien oraz przegląd produktów dostępnych na rynku. Decyzje związane z zakupem okien powinny być w pełni przemyślane, bo to właśnie okna będą w dużej mierze decydować o naszym komforcie mieszkania.

Czytaj więcej...

Firanki do kuchni - na jaki model postawić?

  • Artykuł sponsorowany

Kuchenne okno jest zwykle mniejsze niż okno w salonie lub sypialni. Jego rozmiary oraz funkcje pełnione przez kuchnię sprawiają, że w przypadku okien kuchennych często rezygnuje się z firanek. Czy jest to słuszne rozwiązanie? Ależ nie! Nie ma żadnych przeszkód, by zawiesić modne firanki również nad blatem lub stołem, przy którym rodzina spotyka się w czasie wspólnych posiłków. Dowiedz się, jakie firanki wybrać do kuchni.  Czytaj więcej...

Czym kierować się przy wyborze sprzętu AGD?

  • nadesłane do eobornik

Każdy z nas wie, jak ważne są dobrej jakości sprzęty AGD w domu. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do udogodnień oferowanych nam przez producentów, że kilka dni bez pralki czy lodówki byłoby dla nas niezmiernie uciążliwe.

Czytaj więcej...

Pellet – jak powstaje jedno z najczystszych paliw?

  • Artykuł sponsorowany

W rozważaniach dotyczących odnawialnych źródeł energii często pomijana jest biomasa. W rzeczywistości, popularność pelletu jako źródła ciepła dla odbiorców indywidualnych nie pozostawia złudzeń, że to właśnie biomasa jest obecnie częściej wybieranym źródłem energii niż pompy ciepła, kolektory słoneczne czy nawet fotowoltaika.

Czytaj więcej...

Podczerwień w domu

  • Artykuł sponsorowany

Komfortowy, wygodny i przytulny dom, bez względu na jego rozmiar, powinien przede wszystkim cechować się wysokimi walorami cieplnymi.. Bez ciepła domowego ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie w czasie zimy i innych chłodnych dni w roku. To dzięki domowemu systemowi ogrzewania można w takich okresach utrzymać ciepło we wnętrzu każde przestrzeni mieszkalnej.

Czytaj więcej...