fbpx

Kupno działki – na co zwrócić uwagę?

  • Artykuł sponsorowany

Wybór działki ma istotne znaczenie dla dalszych etapów inwestycji – budowy domu oraz komfortu mieszkania. Dlatego oglądając poszczególne nieruchomości warto wiedzieć, na jakie elementy zwrócić uwagę, aby ostateczna decyzja była przemyślana i zgodna z naszymi oczekiwaniami. Najlepiej wypisać je sobie na kartce, a następnie każdą kolejną posesję krótko podsumować. Dzięki temu łatwiej i szybciej wybierzemy idealną działkę.

Czytaj więcej...

Wykończenie pod klucz, czy samodzielny remont? Co wybrać?

  • Artykuł sponsorowany (T)

Wraz z zakupem mieszkania często pojawia się dylemat - wybrać lokal w stanie wykończonym pod klucz czy w stanie deweloperskim? Patrząc na statystyki, możemy zdecydowanie stwierdzić, że Polacy częściej wybierają tę pierwszą opcję. Wynika to głównie z tego, że są zdania, że dużo tańsze jest samodzielne wykończenie wnętrza. Według nich wiążę się to również z większą wygodą, jeśli chodzi o wybór materiałów. Jednak czy na pewno? Sprawdźmy!

Czytaj więcej...

Meble biurowe do domu, czyli urządzanie miejsca pracy podczas pracy zdalnej

  • Artykuł sponsorowany

Wymuszony obecną sytuacją epidemiczną home office sprawia, że wiele jeszcze nieprzystosowanych do tego przestrzeni musi to zmienić. Zadania wykonywane do tej pory w firmie, która była centrum spotkań ze współpracownikami, teraz przenosi się do własnych mieszkań. Warto stworzyć swoje domowe biuro i wyposażyć je w odpowiednie meble biurowe. Jak to zrobić? Jakie meble biurowe do domu będą odpowiednie do wielogodzinnej pracy? Sprawdźmy.

Czytaj więcej...

Remont łazienki krok po kroku

  • Artykuł sponsorowany

Remont mieszkania zawsze wiąże się z wieloma trudnościami. Największe wyzwanie stanowią kuchnia i łazienka, gdzie do podstawowych prac dochodzą te z zakresu hydrauliki i glazurnictwa.

Czytaj więcej...