Jak dobrać rodzaj farby ściennej do wnętrza

  • tekst sponosowany

granatowa sciana

Czym się kierować, wybierając farbę do ścian? Czy istnieje jeden produkt, którym możemy pomalować każde z pomieszczeń? Czy powłoka powinna być matowa, czy lekko połyskliwa? Dobieranie produktów do malowania będzie znacznie prostsze, jeśli poznamy podstawowe rodzaje farb oraz różnice pomiędzy nimi.

Co warto wiedzieć o domach szeregowych?

  • tekst sponosowany

 1projekt domu sekwoja bsa2114

 

Jeżeli szukasz kompromisu między sielanką z peryferii a miejskim komfortem, między własnym domem jednorodzinnym a mieszkaniem, budynek w zabudowie szeregowej jest propozycją właśnie dla Ciebie. Sprawdź czym się cechuje i dlaczego warto mu się przyjrzeć.

Rodzaje listew przypodłogowych

  • tekst zewnętrzny

lakierowane listwy przypodlogowe (1)

 

Listwy przypodłogowe to niezbędny elementy wykończenia wnętrz. Maskują szczelinę dylatacyjną (pozwalającą materiałom „pracować”) pomiędzy podłogą i ścianą. Sprawiają, że łączenia są estetyczne, a wnętrze staje się starannie dopracowane. Dodatkowo zapobiegają gromadzeniu się kurzu czy wilgoci w szczelinach. Obecnie dostępne są wielu rodzajach i wzorach.

Studencka kuchnia - niezbędne wyposażenie

  • tekst sponosowany

reka

 

Kanapka z chlebem, wykwintne owoce morza z parówek czy zupa gotowana w elektrycznym czajniku. Bez obaw, to jedynie zabawne przykłady studenckiej kreatywności popularne w Internecie. Choć studenci nie dysponują ogromnym budżetem i liczą się zazwyczaj każdym groszem, istnieje kilka sposobów na to, by nie wydając dużych sum pieniędzy, potrawy były pyszne, zdrowe i proste.