fbpx

Wymiana pompy głębinowej – kiedy warto się na to zdecydować?

  • nadesłane do eobornik

Teoretycznie markowa pompa głębinowa powinna służyć przez wiele lat. Najlepszym wyznacznikiem tego, że zainwestowaliśmy w odpowiednie urządzenie jest to, że… kompletnie o nim nie pamiętamy. Bardzo często zdarzają się jednak sytuacje, gdy właściciel powinien poważnie rozważyć wymianę swojej pompy głębinowej na nową – nawet jeśli ta obecna wydaje się być sprawna. Typowe przypadki omawiamy w naszym artykule.

Czytaj więcej...

Jak wybrać trwałe panele podłogowe? Podpowiadamy!

  • nadesłane do eobornik (ea)

Wytrzymałość paneli podłogowych uzależniona jest od kilku istotnych parametrów. Oprócz materiału, z którego zostały wykonane i grubości pod uwagę należy wziąć także klasę ścieralności oraz używalności. Niejednokrotnie ważnym parametrem mówiącym wiele o jakości paneli jest również ich cena, która na ogół świadczy o jakości. Od tej reguły są jednak wyjątki. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trwałych i funkcjonalnych paneli podłogowych?

Czytaj więcej...

Top 5 odkurzaczy bezprzewodowych

  • Artykuł sponsorowany

Sprzątanie każdego domu czy mieszkania stanowi nieodłączny element codzienności każdego lokatora – niezależnie od tego, jak duża powierzchnia pozostaje do dyspozycji. W sprzątaniu podłóg najbardziej pomocnym urządzeniem jest odkurzacz. Jak wybrać najlepszy? Proponujemy 5 modeli, które zaskoczą Cię funkcjonalnością i wygodą.

Czytaj więcej...

Co warto wiedzieć o cenach w skupie srebra?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Srebro zalicza się do metali szlachetnych, które doskonale przewodzą ciepło oraz energię elektryczną. Ze względu na swoje cenne właściwości surowiec ten wykorzystywany jest więc nie tylko w jubilerstwie, ale również w przemyśle, a nawet w branży medycznej. Recykling srebra to zadanie, które umożliwia powtórne wykorzystanie metalu, jednocześnie zachowując jego nieodnawialne złoża. Czytaj więcej...