fbpx

Gwiazda Telewizji SILESJA drugi raz w Obornikach.

IMG 5041m

Teresa Werner bo o niej mowa pochodzi z Nakła Śląskiego. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła od występów na szkolnych uroczystościach i akademiach. Brała udział w wielu konkursach zdobywając nagrody i wyróżnienia. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca „ŚLĄSK”. Koncertowała w wielu krajach  m. in. w Japonii, Chinach czy Stanach Zjednoczonych. Występowała na największych scenach świata takich jak: Carnegie Hall czy Broadway. W 1991 roku zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki odbywającym się w Johannesburgu. Całe dotychczasowe życie zawodowe artystki to praca w Zespole „ŚLĄSK”. Obecnie rozpoczął się kolejny, nowy etap w muzycznej karierze Teresy Werner, realizowany z dużym powodzeniem .

Teresa Werner to gwiazda muzyki rozrywkowej, szczególnie popularna na Śląsku. Takie piosenki jak: „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze” to już szlagiery. Są one często emitowane na antenach radiowych i telewizyjnych.      

Artystka do Obornik przyjedzie z zupełnie nowym programem ale z pewnością usłyszymy też dobrze znane piosenki.

Do Obornickiego Ośrodka Kultury zapraszamy 30 grudnia 2015roku na godzinę 19.00.

Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka lub drogą elektroniczną na stronach: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.bilety24.pl i www.ebilet.pl.

Serdecznie zapraszamy!

A tak było 17 stycznia 2014roku.