fbpx

H2O. Niecodzienny seans filmowy już dzisiaj!

klatka m

Od kilku lat słyszymy o ogromnych sukcesach rogozińskiej Niezależnej Grupy Filmowej H2O, jednak trudno było się zapoznać z ich twórczością. Dzisiaj będzie można zobaczyć jeden z ich filmów!

Pojawiła się okazja obejrzenie jednego z najbardziej nagradzanych filmów grupy H2O. Zapraszamy dzisiaj w godzinach od 20 do 6 rano na facebookowy pokaz filmu „Klatka 44”. Film zrealizowany został przez dwie osoby - Diana Jachimowicz i Wiesław Zieliński.

Twórcy utworzyli wydarzenie w portalu społecznościowym pod adresem: https://www.facebook.com/events/927053710718950/ tam ma być prezentowany film.

W zapowiedzi wydarzenia możemy przeczytać:

"Mimo, że film powstał w 2012r. zdecydowaliśmy pokazać go dopiero teraz ponieważ scenariusz tego filmu sprawdził sie w 100% . To film polityczny utrzymany w konwencji thillera. Myślę, że nie będzie problemu z rozpoznaniem postaci filmowych czyli "who is who" ?
Dodam, że film zdobył wiele nagród filmowych m.in. :
Nagroda Główna - Złoty Medal Światowej Unii Kina Niezależnego UNICA 2013 ; Nagroda Specjalna Jury - Najlepszy Film Autorski - 13 Międzynarodowy Festiwal Filmu Niekomercyjnego TOTI 2013 - Maribor - Słowenia .
Nagroda Główna Stowarzyszenia Inteligencji Twórczej
VII Wałbrzyski Przegląd Filmów Niekonwencjonalnych "WaPFin 2012" . Ponadto film gościł w finałach wielu festiwali m.in. w Kanadzie i Australii."

Serdecznie zapraszamy.