fbpx

Renata Tomaszewska liderem listy Nasza Gmina-Nasz Powiat

Renata Tomaszewska jest numerem jeden na liście KWW SKO NASZA GMINA-NASZ POWIAT w okręgu nr 2.

Znana chyba każdemu mieszkańcowi Rogoźna, a także okolicznych miejscowości. Renata Tomaszeska- zastępca Burmistrza Rogoźna, postanowiła kandydować do Rady Powiatu Obornickiego. Jako że działalność administracji samorządowej zna od podszewki, jest otwarta na głos i potrzeby mieszkańców. Jako poprzedni Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Hipolita Cegielskiego doskonale potrafi porozumieć się z młodzieżą. Jest otwarta na współpracę z młodymi ludźmi.Priorytetami w działaniu kandydatki na radną powiatową jest przede wszystkim poprawa infastruktrury drogowej, racjonalizacja zadań związana z rozbudową szpitala oraz pozyskiwanie środków na szkolnictwo zawodowe.