Skip to main content

Za najlepszą firmę kryptowalutową roku została uznana międzynarodowa firma z oddziałem w Poznaniu

| SOFTSWISS | Finanse

Rok dopiero się zaczął, a w branży iGaming już odbyła się uroczystość wręczenia jednej z najbardziej prestiżowych profesjonalnych nagród - International Gaming Awards. W Londynie zebrali się przedstawiciele ponad trzydziestu wiodących światowych graczy na tym rynku, aby powalczyć o tytuł najlepszego według wersji jury. Jedną z głównych nagród, dla najlepszej firmy kryptowalutowej roku, przekazano w ręce przedstawicieli zespołu SOFTSWISS - międzynarodowej firmy produktowo-technologicznej z oddziałem w Poznaniu, która już głośno dała znać o sobie w Polsce i szybko stworzyła lokalne centrum programistyczne dla ponad 300 pracowników. Zgodnie z warunkami konkursu w tej kategorii mogła otrzymać nagrodę taka firma, która oferuje innowacyjne usługi i rozwiązania w branży iGaming z wykorzystaniem kryptowalut. A co najważniejsze - laureaci musieli udowodnić jury, że jakość ich produktu jest rzeczywiście wysoka i firma wyraźnie wyróżnia się na tle konkurentów.

SOFTSWISS jest jednym z wiodących światowych twórców oprogramowania. Pracownicy firmy tworzą na całym świecie innowacyjne produkty, a w tematyce kryptowalut są uważani za prawdziwych pionierów i nowatorów. To właśnie oni jako pierwsi na świecie stworzyli unikalne i bezpieczne rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online. W firmie podkreśla się, że zawsze jest dobrze być pierwszym na rynku, ale to nie wystarczy, aby zachować pozycję lidera na przestrzeni dekady. Ważne jest także, aby ciągle się doskonalić i wdrażać innowacje. I uhonorowanie zasług firmy taką prestiżową nagrodą jeszcze raz pokazało, że SOFTSWISS z każdym rokiem nabiera obrotów. I to dotyczy nie tylko rozszerzenia i otwierania nowych centrów programistycznych, ale także coraz większego poziomu profesjonalizmu jej pracowników.

To nie pierwsza nagroda na takim wysokim poziomie w kolekcji SOFTSWISS. Ubiegły rok dał firmie wiele nagród, zarówno w kategoriach ogólnych, jak i w personalnych. Ale najbardziej wyczekiwanym osiągnięciem stało się zwycięstwo w kategorii „Miejsce pracy roku” na prestiżowej gali SIGMA Europe 2022.

SOFTSWISS - międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 pracowników. SOFTSWISS jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku SOFTSWISS otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” oraz nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS zostali zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” oraz „Pracownik roku”.

Źródło informacji: SOFTSWISS

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej poinformowało, że przygotowało już projekt nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Nowe przepisy przewidują objęcie obowiązkowymi ubezpieczeniami społecznymi wszystkich umów cywilnoprawnych, w tym umów-zleceń i o dzieło.
Podważenie WIBOR-u na masową skalę doprowadziłoby do załamania polskiego systemu bankowego, który jest pierwszym źródłem finansowania dla osób fizycznych i przedsiębiorców w Polsce - wskazał Tadeusz Białek, prezes Związku Banków Polskich, podczas debaty „WIBOR - najważniejszy wskaźnik referencyjn...
Ustawowego podniesienia wieku emerytalnego w Polsce nie będzie – zapowiadają politycy rządzącej koalicji. To według ekspertów oznacza jednak, że trzeba inaczej zachęcać kobiety po 60. i mężczyzn po 65. roku życia do pozostawania na rynku pracy.
  W tym roku „czternastka” będzie wypłacona we wrześniu. Niektórzy seniorzy dostaną ją wcześniej, bo pod koniec sierpnia.
Osiem organizacji zrzeszających jednostki samorządu terytorialnego (JST) różnych szczebli zgłosiło postulaty zmian do projektu nowej ustawy o dochodach samorządów, który Ministerstwo Finansów zaprezentowało kilka tygodni temu.
„Aktywny rodzic” to nowy program, który pomoże rodzicom godzić pracę zawodową z opieką nad dziećmi. Ruszy 1 października. Od tej daty opiekunowie będą mogli składać wnioski o jedno z trzech nowych świadczeń.
Lokaty bankowe od lat stanowią popularny sposób na lokowanie oszczędności. Choć oferują one pewne korzyści, mają również swoje wady, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji o ulokowaniu środków na takiej inwestycji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady lokat bankowych.