fbpx

Samochód osobowy uderzył w drzewo

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek w Międzylesiu. W miniony poniedziałek w miejscowości Międzylesie doszło do poważnego wypadku drogowego.

Jedna osoba z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Poznaniu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, natomiast dwóch pozostałych poszkodowanych przetransportowano karetkami pogotowia do szpitala w Obornikach.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca br. ok. godziny 14.30 w miejscowości Międzylesie. Według wstępnych ustaleń Policji wynika, iż 36-letni kierowca pojazdu marki Opel Vectra na prostym odcinku drogi zasnął za kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca opla z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu, natomiast dwaj pasażerowie zostali przetransportowani karetkami pogotowia do szpitala w Obornikach.

Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego postępowania.

Policja apeluje o rozważną i ostrożną jazdę.