Zepsuty samochód? Rozbity telefon? Sprawdź jak sfinansować naprawy

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez samochodu czy telefonu. Niestety w Polsce większość aut ma kilkanaście lat, dlatego nie są one objęte gwarancją i w przypadku awarii, trzeba zapłacić za naprawę z własnej kieszeni. Inaczej wygląda sytuacjach z telefonami – wiele osób ma nowoczesne smartfony, jednak są one tak delikatne, że o uszkodzenie naprawdę nietrudno. Tymczasem gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, chyba że właściciel wykupił dodatkowe, zwykle bardzo drogie, ubezpieczenie. Co zrobić w takiej sytuacji?
Pożyczka ratalna – szybkie pieniądze na naprawę
Idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy zepsuje się telefon lub samochód, jest skorzystanie z oferty jednej z wielu na rynku firm pożyczkowych. Pożyczkę ratalną można dostać bez zbędnych formalności i niepotrzebnych zaświadczeń, a jej kwota może wynosić nawet 20 tysięcy złotych. Wystarczy złożyć wniosek przez internet, aby otrzymać wsparcie w potrzebnej wysokości i na wybraną liczbę rat. Zobacz również Na co najczęściej pożyczamy pieniądze?
Szybka pożyczka przyda się nie tylko w przypadku awarii samochodu czy telefonu, ale także w każdej innej sytuacji, w której potrzebne są dodatkowe pieniądze. Konkurencja na rynku pożyczek jest bardzo duża, dlatego warto skorzystać z porównywarki na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-ratalne/, dzięki której można porównać oferty różnych firm pożyczkowych i wybrać najlepszą.
Jak zaciągnąć pożyczkę ratalną?
Pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki ratalnej jest wybór kwoty oraz okresu spłaty. W tym celu należy ustawić odpowiednie parametry za pomocą suwaków. Tym sposobem otrzymuje się propozycje różnych firm pożyczkowych na podstawie wybranych warunków. Co ważne, przy pierwszej pożyczce w wielu firmach można liczyć na całkowite zwolnienie z dodatkowych opłat.
Po wybraniu jednej z ofert należy złożyć wniosek. Polega to na wypełnieniu formularza online. Konieczne jest podanie danych osobowych, numeru konta, a także adresu e-mail, na który przesłana będzie umowa. Ponadto wymagane jest oświadczenie o dochodach oraz jego źródłach. Po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafiają na podane konto.