fbpx

Kampania wyborcza KW Prawo i Sprawiedliwość

Kampania wyborcza KW Prawo i Sprawiedliwość w Obornikach rozpoczęła się 26 września 2018 r. od wspólnej konwencji i prezentacji kandydatów na Burmistrza Obornik i Rogoźna, do rady miejskiej z Obornik i Rogoźna oraz rady powiatu obornickiego.

Po konwencji kandydaci ruszyli w teren gdzie przez ostatnie trzy tygodnie prezentowali swój program wyborczy oraz wręczali ulotki promujące kandydatów w wyborach. Kampania przebiegała w spokojnej i miłej atmosferze. Oborniczanie bardzo chętnie opowiadali nam o swoich lokalnych problemach i spostrzeżeniach na temat funkcjonowania obornickiego samorządu oraz wyrażali zainteresowanie programem kandydata na Burmistrza Obornik #PiątkaKamińskiego.

W najbliższą niedzielę Drużyna Prawa i Sprawiedliwości zaprasza Państwa do udziału w wyborach samorządowych, które są bardzo dla nas wszystkich ważne, bo zadecydują o tym jak będzie wyglądał obornicki samorząd przez najbliższe 5 lat.

Z naszej strony możemy Państwa zapewnić, że… dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy i w samorządzie.

Drużyna KW Prawo i Sprawiedliwość w Obornikach:

Kandydat na Burmistrza Obornik: Tomasz Kamiński

Kandydat do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego: Michał Zieliński (poz. nr 3)

Kandydaci do Rady Miejskiej:

Okręg 1

  1. Tomasz Kamiński
  2. Krzysztof Warguła
  3. Jarosław Janasek
  4. Teresa Krzysztoń
  5. Adam Skowroński
  6. Ewa Szymańczyk
  7. Agnieszka Goch
  8. Janusz Wolniewicz

Okręg 2

  1. Wiesław Garbarz
  2. Mateusz Daszkiewicz
  3. Katarzyna Urbańska
  4. Piotr Adaszewski
  5. Agnieszka Stępniewska z domu Rolewska
  6. Anna Paterka
  7. Tomasz Kierończyk

Okręg 3

  1. Renata Małyszek
  2. Przemysław Gronostaj
  3. Hieronim Tadeuszyk
  4. Weronika Skrzypek-Chmielak
  5. Dawid Steinke
  6. Weronika Byczyńska
  7. Natalia Więczkowska

Okręg 4

  1. Andrzej Walkowski
  2. Julita Pawlaczyk
  3. Anna Kasprzycka
  4. Karolina Gawlik
  5. Kamil Tecław
  6. Barbara Rosochowicz
  7. Krzysztof Szwed

Kandydaci do Rady Powiatu Obornickiego:

Okręg 1:

  1. Wiesław Bartkowiak
  2. Ryszard Wołoszyn
  3. Andrzej Okpisz
  4. Daria Goślińska
  5. Ewa Durasiewicz
  6. Paweł Adaszewski
  7. Agnieszka Zielińska
  8. Magdalena Garbarz
  9. Andrzej Siwek
  10. Jan Napierała
  11. Arleta Dera
  12. Leszek Dąbrowski