fbpx

Dlaczego Michał Bogacz nr 1 na liście kandyduje do Rady Powiatu? (film)

Dlaczego Michał Bogacz nr 1 na liście kandyduje do Rady Powiatu?

Szanowni Wyborcy.

Piastując przez 4 lata funkcję Przewodniczącego Rady Gminy w Ryczywole zawsze zapraszałem na sesję przedstawicieli Rady Powiatu z naszego okręgu. Członek Zarządu Robert Zimny brał udział w sesji zaledwie kilka razy na początku kadencji, później w żaden sposób nie interesował się Gminą Ryczywół i podobnie zapewne było w Gminie Rogoźno. Przez  4 lata słyszałem z ust przedstawicieli PSL m.in. Radnego Zielińskiego, że PSL jest w opozycji do rządzących i z nimi nikt się nie liczy i nic nie mogą (patrz film). Wielokrotnie zdarzało się, że o działania Powiatu na terenie Gminy Ryczywół radni powiatowi pytali Wójta Gminy Ryczywół.

Między innymi bierna postawa, brak działania i skuteczności do osiągania ważnych dla Gminy Rogoźno i Ryczywół celów przez obecnych  Radnych Powiatowych spowodował, że podjąłem decyzję o kandydowaniu do Rady Powiatu Obornickiego. W ciągu ostatnich czterech lat uczestniczyłem w wielu spotkaniach wiejskich, ponad 40 sesjach Rady Gminy gdzie zawsze poruszane były problemy związane z zakresem należącym do powiatu. 

Życzę aby mieszkańcy Gminy Rogoźno i Ryczywół mieli skutecznych, kompetentnych, doświadczonych i lojalnych w stosunku do mieszkańców przedstawicieli w samorządzie powiatowym!

Tacy kandydaci znajdują się na liście Komitetu Wyborczego Wyborców GOTOWI DO DZIAŁANIA, któremu mam zaszczyt przewodniczyć.

Zapraszam wszystkich do udziału w wyborach i zagłosowanie na listę, która przyniesie pozytywne zmiany w naszym najbliższym otoczeniu. Razem zbudujmy Powiat odNOWA!

                                                                                 Z góry serdecznie dziękuję.

                                                                                         MICHAŁ BOGACZ