Zebranie przedwyborcze w Nininie (foto)

Henryk Szrama i kandydaci na radnych z KWW Henryka Szramy odwiedzili w piątek 12 października Ninino.

Ninino było kolejnym przystankiem w spotkaniach przedwyborczych KWW Henryka Szramy. W piątkowy wieczór w świetlicy wiejskiej zjawili się: Marian Głów, Karolina Boch, Andrzej Cybort, Henryk Szrama, Genowefa Nędza, Bogumiła Figiel, Renata Ruks-Sobczak, Łukasz Krzyśko i Leszek Malmur.
Podczas zebrania poruszano problemy bieżące Gminy Ryczywół, ale pojawiły się też pomysły na wprowadzenie kilku zmian. Wśród nich pojawiała się opinia o konieczności przeniesienia dożynek gminnych na stałe do Ryczywołu.

Kolejne spotkanie z KWW Henryka Szramy już w poniedziałek 15 października w Ryczywole.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież