Skip to main content


KW Koalicja Obywatelska z Katarzyną Woźniak do Rady Powiatu Obornickiego

| Łukasz | Wybory samorządowe 2018

Koalicja Wyborcza rzutem na taśmę zaczęła budować swoją listę. To czy zrobiła to wystarczająco dobrze okaże się 21 października.

Lista połączonych sił Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej powstała w gminie Oborniki rzutem na taśmę. Tym sposobem wyborcy w gminie Oborniki będą mogli wybierać kandydatów do Rady Powiatu Obornickiego spośród 6 komitetów. Jednym z nich jest wspomniany wyżej KW Koalicja Wyborcza, na którego liderką jest Katarzyna Woźniak.

41-letnia kandydatka ma wyższe wykształcenie administracyjne i jest pracownikiem PGKiM. Od 8 lat jest członkiem Społecznej Komisji Mieszkaniowej przy Urzędzie Miarta i Gminy w Obornikach. 

Katarzyna Woźniak:

Chciałabym by nasz powiat był silnym, nowoczesnym i bezpiecznym regionem, z którego wszyscy będziemy dumni. Pragnę skoncentrować moją pracę na rozwoju gospodarczym powiatu, na pomocy społecznej, na kulturze, sporcie. Chcę pamiętać o ludziach chorych, bezdomnych i bezrobotnych. Zdaję sobie sprawę z wielkości zadania jakiego się podejmuję kandydydując do Rady Powiatu Oborncikiego i wiem, że będę musiała się jeszcze wiele nauczyć. Jednocześnie wierzę, że sobie poradzę i większość z Was Szanowni Wyborcy dodając na mnie głos nie będzie żałować swojej decyzji.

Trwają rozmowy w KWW Henryka Szramy

Trwaja intensywne rozmowy w KWW Henryka Szramy.

W powiecie nadal wiele pytań bez odpowiedzi

Trwają ciągle rozmowy na temat obsady najważniejszych stanowisk w Powiecie Obornickim.

Łukasz Krzyśko ma zostać Przewodniczącym Rady Gminy

Łukasz Krzyśko to główny kandydat na Przewodniczącego Rady Gminy w Ryczywole.

Wybory do Rady Powiatu w statystykach cz.3

W celu zarchiwizowania wyników wyborczych prezentujemy szczegółową informację na temat wyborów do Rady Powiatu Obornickiego.

Wybory do Rady Powiatu w statystykach cz.2

W celu zarchiwizowania wyników wyborczych prezentujemy szczegółową informację na temat wyborów do Rady Powiatu Obornickiego.

Wybory do Rady Powiatu w statystykach cz.1

Wybory do Rady Powiatu są troszkę bardziej skomplikowane, zasada podziału mandatów oparta jest o metodę d'Hondta.

Członkowie Rady Gminy w Ryczywole

Mieszkańćy gminy Ryczywół wybrali 21 października nową Radę Gminy.