fbpx

Kandydaci KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat

KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat otrzymał nr 12. Na kandydatów z tego komitetu można oddawać głosy do Rady Powiatu Obornickiego w obu okręgach. W tym artykule przybliżamy kandydatów z okręgu obejmującego Rogoźno i Ryczywół.

Listę do Rady Powiatu Obornickiego otwiera Renata Tomaszewska. Obecnie pełni funkcję Zastępcy Burmistrza Rogoźna. Wcześniej była m.in. Dyrektorem Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie. Tuż za nią znalazł się dr Robert Zimny. Od 2010 roku jest radnym powiatowym, a od 2018 roku także cżłonkiem Zarządu Powiatu Obornickiego. Najniższy stopień podium zajmuje Sołtys Słomowa Kazimierz Krakowiak.

Mariusz Nowacki to radny w Gminie Ryczywół. Mieszka tam od blisko 10 lat. Wcześniej był mieszkańcem Rogoźna. Przez wiele lat z resztą związany z Wełną Rogoźno,a  teraz z Golnicą Ryczywół. Jemu przypadło miejsce 4. Pozycję niżej zajmuje Krystyna Gromanowska. Owczegłowy to jej wieś, w której z resztą jest sołtysem. Ciężko też pominąć jej obecność na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, czy działalność w Centrum Integracji Społecznej. Na kolejnej pozycji znajdujemy Michała Lisa. Rolnik z Parkowa otrzymał właśnie "6". Znana z prowadzenia zajęć sportowych, także nauczyciel WF w rogozińskim LO, Monika Chudzicka może się cieszyć z przyznanej szczęśliwej "7". Przedostatnie miejsce na liście KWW SKO to już Jacek Runowski. Prowadzenie działalności nie jest mu obce. Listę otwiera kobieta, ale i ją zamyka. Ostatnie miejsce przypada Agacie Pasternak. Były nauczyciel w "Cegielskim" obecnie pracuje w Szkole Podstawowej nr 2. To także reprezentantka rogozińskiego samorządu w Radzie Powiatu Obornickiego.

KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat - "Nasz Powiat w Twoich rękach!"

 

1. Renata Tomaszewska
2. Robert Zimny
3. Kazimierz Krakowiak
4. Mariusz Nowacki
5. Krystyna Gromanowska
6. Michał Lis
7. Monika Chudzicka
8. Jacek Runowski
9. Agata Pasternak