fbpx

Michał Bogacz - lider, jakich mało!

Michał Bogacz jest liderem listy KWW Gotowi Do Działania. Na pewno na takie wyróżnienie zasłużył.

Szanowni Państwo!

Po czterech latach naprawdę wytężonej pracy i zrozumieniu potrzeb nie tylko gminy, w której mieszkam, ale także najbliższych mi osób – mojej rodziny - zdecydowałem, że w nadchodzących wyborach nie będę po raz drugi ubiegać się o mandat Radnego Gminy Ryczywół. Tym samym kończę swoją misję pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Gminy Ryczywół. Był to dla mnie niezapomniany czas. Wraz z Radnymi Gminy Ryczywół udowodniłem wielokrotnie, że nie ma dla nas - dla Gminy Ryczywół - rzeczy niemożliwych. Efekty naszych działań są widoczne. Wracając  każdego dnia z pracy do domu, jadąc przez naszą gminę, całym sercem się raduję. W latach 2014-2018 zrealizowaliśmy rekordowe i jakże ważne inwestycje w olbrzymiej części z udziałem środków zewnętrznych. Wspomnę te najważniejsze: budowa pełnowymiarowej pasywnej hali widowiskowo – sportowej w Ryczywole, przebudowa Placu 1 Maja w Ryczywole, termomodernizacja budynków oświatowych, budowa i modernizacja dróg gminnych, budowa boiska wielofunkcyjnego w Ludomach, budowa przychodni lekarza rodzinnego w Ludomach, modernizacja sieci wodociągowej i  stacji uzdatniania wody oraz budowa kanalizacji sanitarnej. Przez ten cały czas działałem również aktywnie w Sołectwie Ryczywół, w  Stowarzyszeniu Czynni Rodzinni i Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Ryczywole, realizowałem,  nie żałując czasu i sił, mnóstwo ciekawych projektów i inicjatyw. Nasza Gmina w ostatnich czterech  latach rekordowo wysoko plasowała się w rankingach publikowanych każdego roku przez magazyn samorządowy Wspólnota. Ryczywół stał się miejscem rozpoznawalnym na mapie Polski, z czego jestem bardzo dumny.

W nadchodzących wyborach samorządowych kandyduję  do Rady Powiatu Obornickiego. W kolejnych latach chcę wziąć odpowiedzialność za dynamiczny rozwój Powiatu Obornickiego, którego integralną częścią jest dynamicznie rozwijająca się Gmina Ryczywół. W dotychczasowej pracy społecznej i obywatelskiej cechuje mnie kompetencja, zaangażowanie, profesjonalizm oraz otwartość na problemy mieszkańców. Jestem założycielem Komitetu Wyborczego Wyborców GOTOWI DO DZIAŁANIA. Moja osoba otwiera listę kandydatów - pracowitych, uczciwych i rzetelnych ludzi. Zapraszam do udziału w wyborach i do poparcia tych, którzy wielokrotnie pokazali, że wiele potrafią.

                                                                                                                                                                                                                         Michał Bogacz