Renata Tomaszewska z numerem 1 do Rady Powiatu Obornickiego

Zastępca Burmistrza Rogoźna Renata Tomaszewska kandyduje z numerem 1 do Rady Powiatu Obornickiego z KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat.

Rogoziński komitet, któego tworcą jest urzedujący burmistrz Roman Szuberski, wystawia swoich kandydatów zarówno w swoim okręgu, ale udało mu się zebrać 12 kandydatów w okręgu obornickim. W Rogoźnie twarzą KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat będzie Renata Tomaszewska. Tuż za Zastępcą Burmistrza Rogoźna znalazł się radny powiatowy Robert Zimny. W górnej części listy znaleźli się: Kazimierz Krakowiak - Sołtys Słomowa oraz Mariusz Nowacki - ryczywolski radny, prezes KS Golnica Ryczywół.

Kandydaci na radnych do Rady Powiatu Obornickiego (okręg nr 2 Rogoźno-Ryczywół):

1. Renata Tomaszewska - na zdjęciu
2. Robert Zimny
3. Kazimierz Krakowiak
4. Mariusz Nowacki
5. Krystyna Gromanowska
6. Michał Lis
7. Monika Chudzicka
8. Jacek Runowski
9. Agata Pasternak
 
W okręgu pierwszym listę otwiera mgr Paweł Bździak. Jest nauczycielem języka polskiego w obornickim liceum, a dodatkowo przez 3 kadencje pełnił rolę radnego powiatowego. Na drugiej pozycji znajduje się Sekretarz Gminy Rogoźno Marek Jagoda, a na trzeciej mecenas Piotr Płoszczyca.
Kandydaci na radnych do Rady Powiatu Obornickiego (okręg nr 1- Oborniki):
1. Paweł Bździak - na zdjęciu poniżej
2. Marek Jagoda
3. Piotr Płoszczyca
4. Paweł Ulatowski
5. Luisa Płomińska
6. Dorota Ćwiklińska
7. Joanna Gacek-Sroka
8. Klaudia Kaźmierczak
9. Anna Mazur
10. Jan Nadolny
11. Maciej Pawlak
12. Violetta Rychlińska
paweł bździak

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież