Obornicka lista Koalicji Obywatelskiej do Rady Powiatu

KW Koalicja Obywatelska wystawia listę do Rady Powiatu Obornickiego. Numer jeden na obornickiej liście otrzymała Katarzyna Woźniak. 

Listę z nazwiskami do Rady Powiatu Obornickiego otrzymaliśmy w pierwszej kolejności  od KW Koalicja Obywatelska. Lokomotywą listy jest Katarzyna Woźniak. Tuż za nią znalazły się Arletta Gaertner i Magdalena Krupczyńska. Na miejscu czwartym znajduje się osoba Eugeniusza Nowaka, który zajął w poprzednich wyborach drugie miejsce w swoim okręgu wyborczym do Rady Miejskiej.

Pełna lista z nazwiskami poniżej:

1. Woźniak Katarzyna

2. Gaertner Arletta

3. Krupczyńska Magdalena

4. Nowak Eugeniusz

5. Maćkowiak Marcin 

6. Kozaryn Jan

7. Scheiding Agnieszka

8. Kasperek Radzisław

9. Wosicka Danuta

10. Boguszyński Henryk

11. Nochowicz Renata

12. Urbaniak Klaudia

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież