Kto będzie reprezentował Wielkopolskę w Parlamencie Europejskim?

Wielkopolskę będzie reprezentowało prawdopodobnie 5 eurodeputowanych.

Wg sondażu exit poll mandaty otrzyma 2 kandydatów z Koalicji Europejskiej. Będą to Ewa Kopacz i Leszczek Miller. Jeden mandat ma otrzymać Sylwia Spurek z Wiosny. Z listy PiS do Brukseli pojedzie na pewno Zdzisław Krasnodębski. Ważą się losy drugiej kandydatki tego ugrupowania - Andżeliki Możdżanowskiej. 

To czy Wielkopolska będzie miała 4 czy 5 reprezentantów w Parlamencie Europejskim zadecyduje frekwencja w Wielkopolsce i Pomorzu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież