Sekretarz K. Nowacki o korzyściach rozbudowy OOK w formule PPP (film)

sekretarz krzysztof nowacki o korzysciach rozbudowy ook w formule PPP

Sekretarz Krzysztof Nowacki przybliżył korzyści wynikające z formuły Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Gmina Oborniki dużymi krokami zmierza ku rozbudowie Obornickiego Ośrodka Kultury. Przez ostatnie lata trwała dyskusja nad tym, jak bardzo rozbudować Ośrodek, ale i także skąd pozyskać tak duże kwoty. Inwestycja ma kosztować kilkanaście milionów złotych. Rozważano przez długi czas pożyczkę w ramach Jessici. Ostatecznie zrezygnowano z niej. Oborniczanie będą mieć wyremontowany i rozbudowany Ośrodek Kultury dzięki formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Przed władzami trudne zadanie znalezienia partnera-inwestora, ale i także przygotowanie umowy. Taki kontrakt między samorządem a firmą prywatną w Opalenicy ma blisko 300 stron.

Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki przedstawił atuty takiej partnerskiej umowy. O PPP pisaliśmy m.in. tutaj.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież