Rozbudowa Obornickiego Ośrodka Kultury coraz bliżej (foto)

rozbudowa obornickiego osrodka kultury od jesieni?

Rozbudowa Obornickiego Ośrodka Kultury jest już coraz bliżej. Zadanie zostanie wykonane na pewno w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

O Obornickim Ośrodku Kultury pisaliśmy już niejednokrotnie. Wiele emocji wzbudzała zewnętrzna elewacja. Wydaje się, że ten problem został rozwiązany. Poniżej prezentujemy najnowszą koncepcję. W przypadku wyboru PPP to inwestor ostatecznie zadecyduje, jak będzie wyglądał Ośrodek.

Do modernizacji i zarazem rozbudowy Obornickiego Ośrodka Kultury odniosła się radna Beata Matelska:

Oborniki to samorząd rozwijający się we wszystkich dziedzinach. Trudno, aby zabrakło miejsca dla kultury, a w szczególności na to, aby móc z nią obcować w komfortowych warunkach. Oborniczanie na to jak najbardziej zasługują - dodała na koniec radna Matelska.

Na dzień dzisiejszy prace mają szanse ruszyć jesienią. Nie jest to jednak termin pewny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież