Czynna jest wystawa w Ryczywole

Wystawa staroci w Ryczywole

Od piątku 4. lipca czynna jest w Ryczywole wystawa staroci. Projekt realizowany jest przy udziale Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

W ostatnich dniach czerwca w Ryczywole oragnizowana była zbiórka staroci. Z zebranych przedmiotów utworzono wystawę, która będzie czynna przez 2 tygodnie. Jej otwarcie nastąpiło w piątek 4. lipca.

Inicjatywa została podjęta w wyniku współpracy Lokalnej Grupy Działania Kraina Trzech Rzek oraz Stowarzyszenia AleBabki. Szczegółowy grafik zwiedzania wystawy znajduje się poniżej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia eksponatów.

wystawa-rycz-3

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież