KWW Nasz Ryczywół

magdalena swoboda

Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Ryczywół zgłosił do wyborów do Rady Gminy 15 kandydatów. Wielu z nich związanych jest ze Stowarzyszeniem Alebabki.

Gmina Ryczywół będzie areną niezwykłej walki politycznej. Wszystko to za sprawą wójta Jerzego Gacka, który nie będzie ubiegał się o kolejną kadencję. Zwiększa to szanse dla innych, m.in. dla kandydata z KWW Nasz Ryczywół - Renaty Gembiak-Binkiewicz.

W wyborach do Rady Gminy pojawia się wiele znanych nazwisk osób związanych bezpośrednio lub pośrednio ze Stowarzyszeniem Alebabki. Na czoło wysuwa się Magdalena Swoboda. Sołtys Ryczywołu walczyć będzie o popracie w obwodzie nr 1. Jej koleżanka Monika Olech wystartuje w okręgu nr 12. Na listach wyborczych znajdą się także m.in. Magdalena Hahn, Ewa Knopczyk czy Michał Bogacz. 

Poniżej kompletna lista kandydatów do Rady Gminy Ryczywół z KWW Nasz Ryczywół.

1 Ryczywół - ulice: Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Osiedle 40-lecia PRL, Sosnowa, Stanisława Mikołajczyka, Szkolna, Świerkowa   Marek Jarmuż

2 Ryczywół - Osiedle Parkowe, Osiedle Przyjaźni  - Magdalena Swoboda

3  Ryczywół - ulice: 6 Stycznia, Działkowa, Marcinkowskiego, Mickiewicza, Sienkiewicza - Michał Bogacz

4  Ryczywół - ulice: Chodzieska, Czarnkowska, Ks. Stepczyńskiego, Plac 1 Maja, Wybudowanie - Ewa Knopczyk

5  Ryczywół - ulice: Kochanowskiego, Kolejowa, Kościuszki, Nowa, Obornicka, Słowackiego, Świerczewskiego - Mariusz Nowacki

6  Chmielewo, Krężoły, Łopiszewo,  Skrzetusz - Hanna Brzezińska

7  Piotrowo, Połajewice, Radom - Magdalena Czyż

8   Gościejewo Leśne, Igrzyna, Tłukawy, Zawady - Magdalena Hahn

9   Gościejewko,  Ninino, Trzy Góry - Jolanta Nochowicz

10  Boruchowo, Gorzewko, Wiardunki - Marlena Gliwa

11  Gorzewo - Tomasz Kaczmarek

12  Ludomy, Łaszczewiec - Monika Olech

13  Chlebowo, Drzonek,  Ludomicko,  Ludomki,  Ludomy Leśniczówka, Orłowo - Adam Sobociński

14  Dąbrówka Ludomska, Lipa 1-46, Lipa-Bagna, Lipa Nowa, Lipa Wojciechowo - Dariusz Grządzielewski

15  Lipa 47-141 - Barbara Boch

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież