Biuro poselsko-senatorskie PO w Obornikach (audio)

Biuro poselsko-senatorskie PO w ObornikachBiuro Poselsko –Senatorskie parlamentarzystów z Platformy Obywatelskiej zostało otwarte w Obornikach na ulicy Garażowej 7.Do stałych dyżurów zobowiązali się w Obornikach w każdy poniedziałek Maria Małgorzata Janyska, Killion Munyama oraz Jan Filip LIbicki. Lokal został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Otwarcie biura poselskiego polityków z PO możliwe było dzięki zaangażowaniu lokalnych działaczy tej partii.

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z możliwości spotkania z parlamentarzystami i zadawania im trudnych pytań. W biurze pojawiać się maja również radni wojewódzcy. Mamy nadziej, że tak częste wizyty w Obornikach pozwolą na stworzenie wokół powiaty Obornickiego jak najlepszego klimatu w Sejmie i Senacie. Liczymy na pomoc w rozwiązaniu problemów związanych ze szpitalem, komunikacją, szkolnictwem.

Wypowiedz Senatora Libickiego dla portalu eoborniki.pl:


Share selected track on FacebookShare selected track on TwitterShare selected track on Google PlusShare selected track on LinkedInShare selected track on DeliciousShare selected track on MySpace

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież