Jest zimno. Nie bądźmy obojętni na potrzebujących (film)

jest zimno. nie badzmy obojetni na potrzebujacychNa terenie powiatu obornickiego ponownie zawitały niskie temperatury. Zwracajmy uwagę na potrzebujących pomocy.

Niskie temperatury mogą być zabójczo niebezpieczne. Dlatego też nie bądźmy obojętni na potrzebujących w takie dni pomocy. Z takim apelem zwraca się m.in. policja. Jeśli nie możemy sami pomóc to zadzwońmy na numer alarmowy 112.

Poniżej nagranie apelu oficera prasowego st. sierż. Pawła Witzberga z grudnia 2017 roku.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież