Pożar na obornickim Rynku ugaszony w zarodku

Pozar na obornickim Rybnku ugaszony w zarodku

Do niegroźnego w skutkach pożaru doszło w sobotnie popołudniem na obornickim Rynku.

Zgłoszenie o zagrożeniu wpłynęło do KP PSP w Obornikach po godz. 15:00. Pożar zlokalizowano na klatce schodowej. Prawdopodobnie do jego powstania przyczynił się rozgrzany komin. Przed przyjazdem strażaków udało się już gaśnicą samochodową przygasić ogień. Przybyli na miejsce strażacy dopełnili formalności.

Okres grzewczy to szczególny okres, w którym zagrożenie pożarowe jest szczególnie duże. Bądźmy czujni i nie lekceważmy żadnych oznak mogącego pojawić się zagrożenia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież