100 leśników na 100 lat Niepodległości

Polscy Leśnicy postanowili uczcić w niestandardowy sposób 100-tną rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę.

Akcja pod nazwą „100 leśników, 100 godzin, 100 kilometrów na 100 lat NIEPODLEGŁOŚCI” polega na zebraniu w całej Polsce 100 leśników, którzy w ciągu 100 godzin (4,5 dnia) pokonają 100 kilometrów biegnąc, jadąc na rowerze, jadąc konno czy uprawiając inna aktywność sportowa. Wydarzenie rozpocznie się 7 listopada o godzinie 16:00 i zakończy się 11 listopada o godzinie 20:00.

W czasie tej aktywności każdy z leśników odwiedzi przynajmniej jedno miejsce związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości. Oborniccy leśnicy planują odwiedzić Pacholewo i Rożnowice.

Ogólnopolska akcja zainicjowana została przez mieszkańca naszego powiatu a leśnicy z Nadleśnictwa Oborniki stanowią jedną z liczniejszych grup uczestniczących w tym wydarzeniu.

Kilku leśników uczestniczyć będzie w ramach tej akcji w biegach niepodległościowych w Rokietnicy i w Obornikach. Wypatrujcie ich, na koszulkach będą mieli napis jak na zdjęciu:

100 a

Profil społecznościowy akcji: https://web.facebook.com/100lesnikow100godzin100kilometrow/

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież