Skip to main content

Zagłosuj na Multimedialne Centrum Edukacyjne w Nadleśnictwie Oborniki

| MP | e Leśnik

Multimedialne Centrum Edukacyjne w Nadleśnictwie Oborniki od momentu uruchomienia stało się jednym z najpopularniejszych celów wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych w naszym regionie, teraz inicjatywa obornickich leśników potrzebuje Państwa głosów!

Rozpoczęło się głosowanie internetowe na realizacje finałowe ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Pośród finalistów znalazło Multimedialne Centrum Edukacyjne w Nadleśnictwie Oborniki! Zachęcamy do głosowania na nasze Multimedialne Centrum Edukacyjne. Jeżeli odwiedziliście już to miejsce i urzekło was jego przygotowanie, tematyka i sposób w jaki prezentowana jest wiedza o lesie zachęcamy do głosowania.

Jak zagłosować:

✔ Wejść na stronę: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/3413/plebiscite/stage-2

✔ kliknąć "zagłosuj na ten obiekt"

✔ wypisać swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz zaznaczyć "nie jestem robotem"

✔ po udanej weryfikacji kliknąć "zagłosuj"

✔ na podany adres mailowy wysłany zostanie link, który trzeba kliknąć, aby potwierdzić oddanie głosu.

Można oddać jeden głos każdego dnia w województwie. Głosowanie trwa do 27 września do godziny 14.00. Wyniki głosowania oraz werdykt konkursowego Jury ogłosi na uroczystej gali, która odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

nctwo głosowanie

Atak niedźwiedzia na człowieka był obroną własnego terytorium

W okresie powojennym w polskiej części Bieszczad praktycznie niedźwiedzi nie było, w latach 70-tych mówiło się o liczbie około 20-stu, obecnie szacuje się, że jest ich około 150. Niedźwiedź przygotowujący się do snu zimowego wypłoszony z gawry zaatakował w niedzielę w Bieszczadach aktywistów ekol...

Leśnicy rozdają sadzonki drzew

Przez dwa dni, 2-3.10.2023 r. pod siedzibą Nadleśnictwa Oborniki w Dabrówce Leśnej, rozdawane są sadzonki drzew.

Kangur w Puszczy Zielonce

W często odwiedzanej przez mieszkańców naszego powiatu Puszczy Zielonce spotkano bardzo nietypowe dla naszej części Europy zwierzę.

Z lasu wzięte… rowerem po lesie

Lasy państwowe są dostępne dla wszystkich i stają się coraz częstszym celem wycieczek. Piękno przyrody, spokój, cisza i czyste powietrze przyciągają turystów. Leśnicy w całej Polsce wychodzą naprzeciw tej grupie użytkowników lasu i zachęcają do skorzystania z bogatej oferty t...

W lasach rozpoczął się okres narodzin.

Na polskich polach, łąkach i lasach zaczynają pojawiać się młode koźlęta saren i cielęta jeleni lub danieli. Co robić gdy spotkamy takie maleństwo w lesie?

Żywica pierwszorzędnym kosmetykiem dla dzików

Leśna kosmetyka w wykonaniu dzików może zadziwić niejedną osobę. Czochranie się o drzewo wcale nie jest zwykłym „drapaniem”.

Co z możliwością odwiedzin Śnieżycowego Jaru?

Pogoda za oknami coraz mocniej przypomina wiosnę, która kojarzy się wielu mieszkańcom naszego regionu z kwitnącymi śnieżycami. Kiedy będzie można w tym roku odwiedzić rezerwat w Uchorowie?