Dzielnicowy Zys w programie MasterChef (foto)

Dzielnicowy Zys w programie MasterChef

Starszy sierżant Wojciech Zys z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach jest uczestnikiem programu MasterChef.

W niedzielny wieczór sympatycy kulinarnych pojedynków zasiedli przed telewizorami. W TVN rozpoczął się szósty sezon z programem MasterChef. Tylko nieliczni wiedzieli o tym, że weźmie w nim udział obornicki dzielnicowy - Wojciech Zys. Część osób dowiedziała się o tym śledząc program, a część dzięki informacji opublikowanej przez nas na facebook'u. 

W tym roku zasady programu uległy zmianie. Najważniejsza informacja pierwszego odcinka jest taka, że obornicki dzielnicowy zdobył fartuch uczestnika programu MasterChef.

Zapraszamy do śledzenie dalszych losów sympatycznego policjanta. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież