Skip to main content

Wykaz kandydatów ubiegających się o mandat w okręgu wyborczym nr 3 w Obornikach

| Marcin | Wybory samorządowe 2024

Wyborcy w okręgu wyborczym nr 3 w Obornikach wybiorą w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024,  5 radnych spośród 26 kandydatów. 

Okręgi wyborczy nr 3 w Obornikach w swoim zasięgu obejmuje następujące miejscowości: Bąblin, Marylówka, Bąblinek, Bąbliniec, Lipka, Dąbrówka Leśna, Bębnikąt, Mycin, Gołaszyn, Antonin, Kiszewko, Kiszewo, Kowanowo, Kowanówko, Łukowo, Marszewiec, Nowołoskoniec, Pacholewo, Podlesie, Rożnowo, Słonawy, Stobnica, Wypalanki, Żerniki

W okręgu nr 3 w wyborach startują kandydaci z trzech komitetów wyborczych:

  • KWW Prawo i Sprawiedliwość – lista nr 1
  • KWW Trzecia Droga PSL-PL 2050 Szymona Hołowni – lista nr 3
  • KWW Tomasza Szramy – lista nr 13
  • KWW Ponad Podziałami – lista nr 14

Wykaz kandydatów w kolejności- numer listy/ numer na liście:

Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Komitet Wiek Okręg wyborczy Nr listy Nr na liście
MAŁYSZEK Renata Barbara Kiszewo KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 68 3 1 1
NOWAKOWSKA Halina Kowanówko KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 73 3 1 2
PREDOŃ Genowefa Oborniki KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 74 3 1 3
KACZMAREK Marian Andrzej Oborniki KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 64 3 1 4
SCHILKE Ireneusz Adam Kiszewo KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 50 3 1 5
WITEK Małgorzata Dąbrówka Leśna KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 25 3 3 1
KOŁODZIEJ Adam Paweł Żerniki KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 67 3 3 2
GRONOSTAJ Przemysław Marszewiec KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 55 3 3 3
KUCHARSKA Malwina Nowołoskoniec KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 34 3 3 4
KONIECZNY Maciej Kiszewko KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 42 3 3 5
CZUBAŁA Karolina Kinga Kowanówko KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 41 3 3 6
SKOWRON Andrzej Łukasz Kiszewo KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 32 3 3 7
SZRAMA Tomasz Mikołaj Kiszewo KWW TOMASZA SZRAMY 52 3 13 1
BACIC-GAERTNER Barbara Maria Rożnowo KWW TOMASZA SZRAMY 59 3 13 2
STAŃKO Adam Żerniki KWW TOMASZA SZRAMY 58 3 13 3
KORCZYŃSKA Katarzyna Bąblin KWW TOMASZA SZRAMY 36 3 13 4
ŁUKASZYK Aleksandra Maria Gołaszyn KWW TOMASZA SZRAMY 77 3 13 5
ZWIERZCHOWSKA Julia Stobnica KWW TOMASZA SZRAMY 19 3 13 6
CHUDZICKI Zbigniew Kowanówko KWW TOMASZA SZRAMY 49 3 13 7
RYDZEWSKI Paweł Adam Rożnowo KWW PONAD PODZIAŁAMI 42 3 14 1
RAKOWSKA Lucyna Magdalena Dąbrówka Leśna KWW PONAD PODZIAŁAMI 56 3 14 2
HOPA Paweł Sławomir Bogdanowo KWW PONAD PODZIAŁAMI 45 3 14 3
SOBCZAK Jarosław Rożnowo KWW PONAD PODZIAŁAMI 36 3 14 4
KAISER Michalina Maria Kowanówko KWW PONAD PODZIAŁAMI 27 3 14 5
FRĄCKOWIAK Justyna Maria Łukowo KWW PONAD PODZIAŁAMI 24 3 14 6
WIECZOREK Damian Gołaszyn KWW PONAD PODZIAŁAMI 47 3 14 7

Okręgi wyborcze w wyborach do Rady Miejskiej w Obornikach ->

źródło: https://wybory.gov.pl/samorzad2024

Wyniki wyborów do Rady Gminy Ryczywół

Frekwencja w wyborach samorządowych 07.04.2024 w Gminie Rogoźno wyniosła 54,79%. Łącznie w wyborach wystartowało 41 osób z 4 komitetów.

Koalicja Obywatelska zdobyła aż 5 mandatów

Koalicja Obywatelska zdobyła 5 mandatów. Będzie to największa siła w Radzie Powiatu Obornickiego.

Wyniki wyborów do Rady Gminy Rogoźno

Frekwencja w wyborach samorządowych 07.04.2024 w Gminie Rogoźno wyniosła 54,79%. O mandat radnego walczyło 51 kandydatów.

Skład Rady Powiatu Obornickiego po wyborach 07.04.2024

Łącznie w wyborach do władz powiatu wzięło udział 22 325 uprawnionych osób, co przekłada się na frekwencję na poziomie około 51%.

Wyniki wyborów w okręgu wyborczym nr 2 do Rady Powiatu Obornickiego

Do wyborów w okręgu wyborczym nr 2 (gm.Rogoźno i Ryczywół) wystartowało 36 kandydatów z 4 list wyborczych. Wyborcy w okręgu wyborczym nr 2 wybierali 7 radnych.

Wyniki wyborów w okręgu wyborczym nr  1 do Rady Powiatu Obornickiego

Do wyborów w okręgu wyborczym nr 1 (gm.Oborniki) wystartowało 60-cioro kandydatów z 5-ciu list wyborczych. Wyborcy w okręgu wyborczym nr 1 wybierali 10-ciu radnych.

Łukasz Zaranek Burmistrzem Rogoźna

W wyniku wyborów z 07.04.2024 Burmistrzem Rogoźna wybrano w I turze Łukasza Zaranka.