Skip to main content


Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Obornikach

| Marcin | Wybory samorządowe 2024

Frekwencja w wyborach samorządowych 07.04.2024 w Gminie Oborniki wyniosła 47,23%. Łącznie w wyborach wystartowało 97 osób z 4 komitetów.

Frekwencja w Gminie Oborniki:

Siedziba

Liczba uprawnionych do głosowania

Liczba kart wydanych

Liczba kart ważnych

Liczba głosów ważnych

Liczba kart ważnych * 100 / Liczba uprawnionych

Miasto

13 038

6 217

6 215

5 955

47,67%

Wieś

12 326

5 766

5 764

5 436

46,76%

Razem

25 364

11 983

11 979

11 391

47,23%

 

Podział mandatów wg. komitetów wyborczych:

Komitet

Liczba głosów

Procent głosów

Liczba mandatów

Procent mandatów

KWW TOMASZA SZRAMY

5 605

49,32%

13

61,90%

KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

3 060

26,92%

5

23,81%

KWW PONAD PODZIAŁAMI

1 821

16,02%

2

9,52%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

879

7,73%

1

4,76%

Razem

11 365

100,00%

21

100,00%

Nowy skład Rady Miejskiej Oborniki:

Okręg

Nazwisko i imiona

Poparcie partii politycznej lub organizacji

Liczba głosów na kandydata

1

PIETZ Kamila Anna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

206

1

DREWICZ Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

625

1

PAULUS Jarosław Edward

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

283

1

GINTROWICZ Andrzej Janusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

206

1

REZLEWICZ-FRĄCKOWIAK Alicja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

193

1

PIOTROWSKI Krzysztof Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

327

2

ARCISZEWSKI Marek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

381

2

MATELSKA Beata Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

564

2

MAŃCZAK Ariel Łukasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

316

2

NOSAL Jarosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

173

2

BALCEROWIAK Agnieszka Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

268

3

MAŁYSZEK Renata Barbara

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

318

3

WITEK Małgorzata

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

295

3

SZRAMA Tomasz Mikołaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

381

3

BACIC-GAERTNER Barbara Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

319

3

STAŃKO Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

162

4

PACHOLSKI Błażej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

394

4

CHUDZICKA Lucyna Agnieszka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

156

4

MIKOŁAJCZAK Edyta Joanna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

224

4

PRZYBYSZ Jakub

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

248

4

KOZŁOWSKI Mariusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

205

Pełne wyniki wyborów:

Okręg

Nazwisko i imiona

Poparcie partii politycznej lub organizacji

Liczba głosów na kandydata

1

PIETZ Kamila Anna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

206

1

WARGUŁA Krzysztof

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85

1

KULUPA Marek Stanisław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

103

1

MALINOWSKI Łukasz Zbigniew

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32

1

STAWICKI Marek Mateusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71

1

BOROWIAK Gabriela Izabela

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36

1

PAUŚ Mariusz Grzegorz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26

1

KROLL Dorota Angelika

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59

1

DREWICZ Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

625

1

BRODNIEWICZ Henryk Antoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

187

1

PAULUS Jarosław Edward

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

283

1

GINTROWICZ Andrzej Janusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

206

1

BAK Urszula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

133

1

RATAJCZAK Wanda Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

53

1

BOCH Marcin Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

118

1

REZLEWICZ-FRĄCKOWIAK Alicja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

193

1

PIOTROWSKI Krzysztof Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

327

1

KRZYŚCIN Agata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

58

1

SOBAŃSKI Leszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

44

1

GACEK-SROKA Joanna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

26

1

RUNOWSKA-SIÓDMIAK Adriana Teresa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

16

1

NOCOŃ Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

31

1

BŹDZIAK Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

97

1

WENDLAND-PAGEL Joanna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

15

2

ARCISZEWSKI Marek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

381

2

BUDYŁA Sebastian Stanisław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

136

2

BOLIMOWSKA Katarzyna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70

2

BRYGMAN-WENZEL Dorota Maria

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52

2

STRÓŻYK Marek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71

2

PRZYBYŁ Sonia Maria

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34

2

PROTASEWICZ Piotr Adrian

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61

2

MATELSKA Beata Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

564

2

MAŃCZAK Ariel Łukasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

316

2

NOSAL Jarosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

173

2

WRÓBLEWSKI Artur Łukasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

132

2

URBANIAK Adriana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

82

2

MOLSKI Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

147

2

BALCEROWIAK Agnieszka Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

268

2

PAGEL Patryk Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

90

2

LEWANDOWSKI Łukasz Stefan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

70

2

JACKOWSKA Monika Marta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

23

2

WÓLCZYŃSKI Mariusz Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

20

2

JANKA Agnieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

19

2

SOBAŃSKA Angelika Lidia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

37

2

CZECHANOWSKI Krzysztof

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

33

3

MAŁYSZEK Renata Barbara

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

318

3

NOWAKOWSKA Halina

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58

3

PREDOŃ Genowefa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15

3

KACZMAREK Marian Andrzej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21

3

SCHILKE Ireneusz Adam

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28

3

WITEK Małgorzata

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

295

3

KOŁODZIEJ Adam Paweł

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

122

3

GRONOSTAJ Przemysław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

120

3

KUCHARSKA Malwina

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65

3

KONIECZNY Maciej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35

3

CZUBAŁA Karolina Kinga

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45

3

SKOWRON Andrzej Łukasz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49

3

SZRAMA Tomasz Mikołaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

381

3

BACIC-GAERTNER Barbara Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

319

3

STAŃKO Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

162

3

KORCZYŃSKA Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

122

3

ŁUKASZYK Aleksandra Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

24

3

ZWIERZCHOWSKA Julia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

60

3

CHUDZICKI Zbigniew

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

111

3

RYDZEWSKI Paweł Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

187

3

RAKOWSKA Lucyna Magdalena

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

43

3

HOPA Paweł Sławomir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

14

3

SOBCZAK Jarosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

41

3

KAISER Michalina Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

20

3

FRĄCKOWIAK Justyna Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

22

3

WIECZOREK Damian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

65

4

WALKOWSKI Andrzej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

285

4

TECŁAW Kamil

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84

4

KRAMER Lechosław Kazimierz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18

4

GRZEGORZEWICZ Krystyna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

10

4

DASZKIEWICZ Magdalena Wiesława

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42

4

PACHOLSKI Błażej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

394

4

CHUDZICKA Lucyna Agnieszka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

156

4

PILARSKI Adrian Piotr

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

109

4

KOSTKA Justyna Arleta

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78

4

MIĘŻAŁ Dorota Grażyna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

109

4

JASTRZĄBEK Błażej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40

4

MELKOWSKA Monika Anna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050
SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20

4

MIKOŁAJCZAK Edyta Joanna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

224

4

PRZYBYSZ Jakub

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

248

4

DYMEK Krzysztof Władysław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

163

4

MANSZEWSKI Tomasz Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

61

4

PYCHYŃSKA Marlena Irena

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

119

4

NOWACZYK Angelika Joanna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

69

4

KULMIŃSKI Marek Bronisław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

62

4

KOZŁOWSKI Mariusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

205

4

DESPERAK Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

86

4

NOWAK Przemysław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

103

4

KASPRZYCKA Oliwia Kamila

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

15

4

KUDLAK Patrycja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

38

4

SPŁAWSKI Artur Sławomir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

8

4

KUBAT Agnieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

68

 źródło: https://wybory.gov.pl/samorzad2024

 

Kto zostanie Wójtem Gminy Ryczywół? (aktualizacja)

Druga tura wyborów samorządowych, 20.04.2024 ma wyłonić Wójta Gminy Ryczywół.  Wyborcy dokonywali wyboru między Romanem Trzęsimiechem a Łukaszem Krzysko.

Frekwencja w II turze wyborów samorządowych na godz. 12:00

Trwa II tura Wyborów Samorządowych. W naszym powiecie dogrywka wyborcza dotyczy wybór Wójta Gminy Ryczywół.

Ryczywół. Kto zastąpi Henryka Szramę?

W niedzielę 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Do urn pójdą m. in. wyborcy z gminy Ryczywół.

Wyniki wyborów do Rady Gminy Ryczywół

Frekwencja w wyborach samorządowych 07.04.2024 w Gminie Ryczywół wyniosła 54,79%. Łącznie w wyborach wystartowało 41 osób z 4 komitetów.

Koalicja Obywatelska zdobyła aż 5 mandatów

Koalicja Obywatelska zdobyła 5 mandatów. Będzie to największa siła w Radzie Powiatu Obornickiego.

Wyniki wyborów do Rady Gminy Rogoźno

Frekwencja w wyborach samorządowych 07.04.2024 w Gminie Rogoźno wyniosła 54,79%. O mandat radnego walczyło 51 kandydatów.

Skład Rady Powiatu Obornickiego po wyborach 07.04.2024

Łącznie w wyborach do władz powiatu wzięło udział 22 325 uprawnionych osób, co przekłada się na frekwencję na poziomie około 51%.