Przejdź do głównej treści

Konkurs na szkolne patio w Zecie!

| Łukasz | Edukacja

Konkurs polega na wykonaniu projektu szkolnego patio, które znajduje się na terenie szkoły - do rysunku, projektu należy dołączyć spis zastosowanych elementów wystroju patio.

Zasady sporządzania prac:

- uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę - praca musi być wykonana na kartce formatu A3, zaś opis elementów wystroju należy wykonać na kartce formatu A4

- praca może zostać wykonana dowolną techniką artystyczną

- rysunek może pokazywać rzut patio z góry bądź z boku (z pozycji przechodnia)

- prace można wykonać wspólnie z rodzicami/opiekunami lecz sam rysunek powinien być wykonany przez ucznia 

- do każdej pracy należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgody na przetwarzanie danych i wykorzystanie wizerunku na poczet konkursu ( załącznik Nr 1.)

ważne: teren przeznaczony pod patio posiada następujące wymiary 47,90 metrów długości i 17 metrów szerokości, nie będzie zadaszone

Kryteria oceny:

- wyobraźnia twórcza autora, funkcjonalność zagospodarowania patio, estetyka pracy,

Komisja dokona oceny prac i spośród nich wybierze 3 najlepsze, które zostaną nagrodzone

Prace należy zgłosić do 31 marca. Szczegóły zawarte są w poniższym regulaminie.

Regulamin.doc

Rodo.doc

Informację okonkursie opublikowała Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Woźniak:

 

1 maja odszedł Zygmunt Dyczkowski. Przez 31lat kierował Szkołą Podstawową nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach.
Wszelkiego rodzaju organizacje muszą radzić sobie ze zmianami technologicznymi, które stawiają całe sektory na głowie. Powoduje to zmianę dynamiki rynku i zachowań konsumentów, a także globalne wahania gospodarcze i wpływy geopolityczne. W samym środku tych wszystkich zmian znajdują się specjaliści…
W poniedziałek uczniowie Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie uczestniczyli w warsztatach poświęconych zaburzeniom ze spektrum autyzmu.
Poziom koncentracji młodzieży funkcjonującej w trybie multiscreeningu spada poniżej poziomu umożliwiającego efektywną naukę – wskazują eksperci NASK. Cyfrowe bodźce sprawiają, że mniejsza jest też zdolność do głębokiego przetwarzania informacji. By poradzić sobie z wyzwaniami, jakie wiążą się z roz…
Fotografia Elżbiety Dzikowskiej trafiła do Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF w Obornikach. W piątek odbyło się otwarcie wystawy.
Porozumienie między Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Zespół Szkół w Objezierzu to bardzo dobra informacja dla uczniów z naszego regionu. Współpraca z wyższa uczelnia podnosi prestiż szkoły z Objezierze.
Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) modyfikuje sposób oceny jednego z zadań na egzaminie kończącym szkołę podstawową, polegającego na napisaniu m.in. zaproszenia, ogłoszenia lub rozprawki. Według komisji uczeń nie powinien mieć aż tak dużej swobody w formułowaniu argumentów podnoszonych w pracy -…