Orkan przegrał, Tęcza bezbarwna

| Łukasz | Orkan Objezierze

Wszyscy przedstawiciele naszego regionu grający w piłkarskiej A-klasie przegrali niestety swoje spotkania. O spotkaniu Rożnovii z Rzemieślnikiem już pisaliśmy tutaj, więc skupimy się na 2 pozostałych.

Orkan Objezierze wybrał się w sobotnie popołudnie do niedalekiego Golęczewa. Pojedynki pomiędzy tymi zespołami zawsze są bardzo ciekawe i tak też było tym razem. GKS z Błażejem Matelskim w bramce spisuje się w obecnym sezonie bardzo dobrze. Potwierdzeniem dyspozycji była pierwsza część sobotniego meczu. Gospodarze zdobyli wówczas 2 bramki, a mieli szansę na kilka więcej.

Goście z ogromnym animuszem na bramkę gospodarzy ruszyli w ostatnich minutach spotkania. Wówczas jednak mieli szansę nawet na zdobycie punktu! Skończyło się jednak tylko na honorowej bramce, którą już w doliczonym czasie zdobył Michał Biedny. Po tej akcji goście mieli jeszcze szansę na zdobycie jednej bramki, ale zabrakło odrobiny szczęścia. Ostatecznie więc GKS Golęczewo pokonał Orkan Objezierze 2:1(2:0).

Prawdziwe lanie otrzymali piłkarze tęczy Lulin w Luboszu. Do stanu 2:0 podejmowali jeszcze walkę i liczyli na korzystny rezultat. Po zdobyciu przez Zielonych 3 bramki wszytsko się rozpadło, a worek z bramkami się otwarł na dobre. Ostatecznie w meczu padło aż 9 bramek, a gościom udało się zdobyc tylko jedną z nich. Przy stanie 6:0 wykorzystali słusznie podyktowany rzut karny. Zieloni Lubosz pokonali więc Tęcze Lulin 8:1.

7. Orkan Objezierze 7 - 12 pkt.

8. Tarnovia II Tarnowo Podg. 7 - 10 pkt.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.